Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy átlagos lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy átlagos lánynak felmenni társkeresőre? Találhat társkeresőn párt magának egy átlagos kedves 25 éves lány?

Figyelt kérdés
Szegény barátnőm már 1 éve szingli, nagyon vágyna már egy társra, de sajnos eddig nem jött össze, Gondolkodtam hogy talán ráveszem társkeresőzésre. De vajon érdemes-e? Ott találhat társat magának?
2016. jún. 15. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok és sokkal régebb óta nem jön össze. Erre azt válaszolják, hogy benned a hiba.


Egy nő lehet hibás, azért nem nincs pasija vagy ez is a pasik hibája?

Szabad olyat mondani egy nőnek, ha nincs pasija, akkor benned a hiba, vagy nem, mert ilyet a férfi soviniszták mondanak?

2016. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magad nevében nem mered kérdezni? :) Én a helyedben kerülném az ilyen oldalakat, inkább a való életben. Azt nem tudom elhinni, hogy senki sem próbálkozik nála, ha csak nem egy olajfúró torony alkata van.
2016. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem? Max nem lesz semmi
2016. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek és fenn vagyok, komoly kapcsolat érdekel. Valószínű vannak még ilyen férfiak fenn, bár rengeteg rossz levelet ki kell szűrnie, mire rátalál a megfelelőre.
2016. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. Nincs olyan alakja!!! Szerintem egész jó alakja van. 167 cm 61 kg
2016. jún. 15. 19:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Mintha tűt keresnél a szénakazalban. A legtöbb oldal nagyon színvonaltalan, ill. nem az oldallal van a gond, hanem a felhasználókkal, a gyep, gátlástalan emberek vannak többségben.
2016. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem társkeresőt csak az használ, akinek valami defektje van, ami miatt élőben nem tud ismerkedni. Lehet lepontozni, én a neten értelmes párkereső idegennel még életemben nem találkoztam.
2016. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csak olyan használ... Én például vidéki kisvárosban lakom, kb mindenkit ismerek és engem is nagyon sokan ismernek. A munkahelyem tipikus női munkahely. Szórakozóhelyeken az átlagéletkor 16-18 év, szóval az is kilőve, mint ismerkedési lehetőség.

Barátnődnek: Nehéz lesz elviselnie, mikor már a napi 10. szexuális felajánlást teszik ... Nem magában kell keresnie a hibát, nem kell, hogy ez az önbecsülését rontsa.

Egyet kell megjegyeznie:

A gyökér pasik mindenkit megtalálnak aki attraktív. Az, hogy ők gyökerek, az nem jelenti azt, hogy rossz az ízlésük. :)

2016. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányként akár egy nap alatt is lehet pasit találni társkeresőn, függetlenül attól, hogy néz ki a lány. Persze csak akkor, ha nem szűri ki a férfiak 99%-át külső alapján.
2016. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 nap... ez vicces.... Legfeljebb szexet!
2016. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!