Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Mit jelent az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mit jelent az az elvárás a férfiakkal szemben, hogy érezzen magam nőnek mellette? Mit lehet tenni ennek érdekében, hogy lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés
Szép, terjedelmes válaszokat szeretnék. Pl. attól nőnek fogja érezni magát mellettem, hogy nem felszínesen, hanem egy kicsit nyugodtabb, személyhez szólóbb hangulatban? Ehhez hasonló részletes válaszokat várok.
2015. okt. 11. 08:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

-Jol vagj ala amikor szertne

-keress sokat

-Lehetoleg talald ki a gondolatait

-megertessel viszonyulj a hisztieihez

Ha ezek mennek akkor nonek fogja erezni magat garantalom.

2015. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Jól kell kinézni.
2015. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Egyes, ne a ribiket keresd, akkor nem csalódsz! Bár olybá tűnik, te ezt élvezed! Még ha viszketnek a fekélyek a pööcsödön:D

Én akkor érzem magam biztonságban egy férfi mellett, ha odafigyel rám, meghallgat, ha bánatos vagyok vagy félek, akkor már jön is és finoman hozzám bújik, átkarol, amolyan "ne félj, én vigyázok rád" stílusban, és ragyogó arccal csókol:) ha kiveszi a részét a mindennapjaimból, érzem a szeretetét akkor is, ha egy munkát nem szól, csak rámnézrámnéz, csupa szeretettel a szemében:))

A legtöbb pasi azt hiszi, hogy a nőknek pénzes pasi kell hogy ugyanezt érezzék, de ez hiba! Mert felőlem lehet akármennyi zsozsója a pasinak, ha nem vagyok boldog mellette, nem fogok vele maradni, engem a hazugság megbetegítene..... Nekem társ kell, nem egy bank:D

26N

2015. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Kedves utolso, jot nevettem a kommenteden...
2015. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Kedves #3! Ha tényleg így van, akkor te kivételes lány vagy és szeretnélek megismerni. Ellenben a tapasztalatom kételkedésre ad okot, mert többször is megkaptam ezt a "nem érzem magam nőnek melletted" mondatot a nőktől, pedig pontosan úgy viselkedtem (nem is tudok máshogy, a jellemem is ilyen), ahogyan te azt leírtad. De nem ironizálok, ha tényleg ilyen vagy, akkor meg akarlak ismerni!
2015. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

most komolyan a #3 típusú nők ritkaságnak számítanak,és mindenkit csak az érdekel hogy mennyi pénze van a férfinek? :O én ezt nem értem,egy szép ékszer vagy kocsi nem vígasztal meg ha szomorú vagyok,nem ölel át,nem mosolyog rám,nem védelmez,ha maga a férfi aki adta egy bunkó paraszt,és azt hiszi hogy nekem erre van szükségem...én még kiegészíteném a hármas válaszolót annyival,hogy én akkor érzem magam Nőnek egy férfi mellett,ha érezteti velem hogy én vagyok számára a legszebb,legvonzóbb,szerintem ezek az apró bókok nagyon fontosak :) egyébként 100%ban egyetértek #3al :) és nem vagyok hajlanó azt elfogadni,hogy a nők többsége nem ilyen,nem erre van szüksége,mert szerintem igenis erre van szüksége minden Nőnek!

19/N

2015. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nemcsak hogy a nők többsége nem ilyen, de nagy valószínűséggel a 3-as és a 6-os sem ilyen.
2015. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
#5-ös vagyok. Akkor bocsánat, nyilván őrült vagyok és nem is léteztek azok a nők, akikkel pont ilyen voltam, a bókokat is beleértve, ennek ellenére megkaptam ezt tőlük. Tudjátok amúgy mit értettek ezalatt a mondat alatt? Hogy nincs eléggé ki nyalva a s*ggük! Kezd elegem lenni abból, hogy mit összehazudnak például itt gyakori kérdéseken a nők arról, hogy milyen férfi kell nekik, én meg hiába vagyok ilyen (no nem a gyakori kérdések alapján rendezem a kapcsolataimat), csak a megcsalást, becsapást, gorombáskodást, uralkodást, erőszakoskodást vagy ha nem kapcsolatban, akkor visszautasítás stb. kapok a nőktől.
2015. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
#7 mert majd te teljesen ismeretlenül néhàny sor alapján megmondod,hogy milyen ember is vagyok én? ugyan... kérlek az ilyen jellegű megjegyzések helyett szorítkozz a feltett kérdés megválaszolására!
2015. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Ja és igen, szintén #5-ös vagyok, emellett a legutóbbi barátnőmtől, miután a lehető legfigyelmesebb és szeretőbb barátja voltam, azt is megkaptam, hogy egy uralkodó szemét f***fej vagyok, aki elnyomja őt. Mindezt azok után, hogy lemondtam mindenről őérte, a barátaimat és a családomat is beleértve... Ennyit a nőkről szerintem, kevés kivételt ismerek, azok is az anyukám és a családom más női tagjai, illetve más 50 feletti nők...
2015. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!