Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy lennebb adjak az elvárásaimból (fiúk terén)?

Figyelt kérdés

Sosem volt még senkim, mondták már, hogy túl nagyok az elvárásaim... Tény, hogy kissé felszínes vagyok, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valakibe beleszerethessek, ha nem tetszik meg első látásra :/ Általában ráadásul pont a "nagyon jó pasik" jönnek be, akikhez viszonyítva nem sok esélyem van (nem vagyok csúnya, de a szintet amit el tudnék melléjük képzelni nem ütöm meg szerintem). Igyekszem tudatosítani magamban, hogy így a végén bolond macskás néni leszek de mégis...


19/L



2013. júl. 26. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szomorú, velem is ez a helyzet..
2013. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

dettó :)

de én sem tudom rá a választ..

2013. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Majd egyszer jön a szőke herceg


A lényegre térve... Próbáld meg azt hogy megismered kicsit jobban a fiúkat barátkozol velük és akkor talán aki elsőre nem tetszett lesz egy kisebb vonzalom

2013. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Én kérnék rólad egy képet, ha szabad.

Persze én is küldök cserébe, hátha lesz valami.

várom a privátot, szeretek ismerkedni.

Puszi.

2013. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem sejtettem, hogy egy ilyen kérdés ennyi privátot fog maga után vonzani, úgyhogy itt szeretném leszögezni, hogy nem szeretnék interneten ismerkedni, ne haragudjatok :)
2013. júl. 26. 23:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne legyenek ekkorák az elvárásaid. Gondolom nem így akarod végezni: http://www.youtube.com/watch?v=GkMvKeX7erI
2013. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani:D Igyekszem...
2013. júl. 26. 23:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Feküdj le egy ilyen sráccal, aztán meglátod mennyit jelent az neki, másnapra a nevedet is elfelejti. Ha viszont adsz esélyt átlagos fiúknak is akkor előbb-utóbb megtalálod életed párját.
2013. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy jön most a nagy lepontozás, de nem szabad lennebb adnod, ellenben át kell gondolnod egy dolgot.

Nem jó a hozzáállásod: " egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valakibe beleszerethessek, ha nem tetszik meg első látásra "nem úgy kell pasizni, hogy na most megyünk a Dobozba, hátha szembe jön velük a szőke herceg pár vodka után..társaságban kéne egy normális pasit találnod, akinek nincs baj–vonzó a külseje és jobban megismerni! Így működnek a normális ismerkedések, nincs szerelem első látásra mind a két fél felől.

De lennebb sose adj az életben, sok sikert!

2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csaxólok, hogyha foreveralone maradsz, akkor ne tarts macskákat, mert ha feldobod a pacskert, lerágják az arcod, mire megtalálnak a szomszédok!
2013. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!