Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha randiztok egy 30 körüli pasassal, és az kitér az olyan válaszotok elől (ha kérditek, sajnos vannak ilyen nők, volt benne részem), hogy van-e saját lakása, akkor ott hagyjátok a fenébe?

Figyelt kérdés
Lehet csak nem akar kérkedni, nem tartja fontos infónak. Én ,,csak" albérletben élek ennyi idősen, hiába van rendes munkám, nem telik saját lakásra (egyedül tizen milliós hitelt nyakba venni pedig abszurd)
2016. jún. 16. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hogy lehet egy igen nem kerdes elol kiterni? Akkor megkernem hogy ne terjen ki
2016. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andi80018 ***** válasza:
76%
Én a magam részéről nem is kérdeznék ilyet, mert nem illik ismeretlen emberrel ennyire indiszkrét lenni, konkrétan semmi közöm hozzá. Ha többször találkozunk, akkor úgyis kiderül a beszélgetésekből egy idő után.
2016. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem igazán izgat ha valaki albérletben él,én is ott élek. De nálam Sosem titkolóznak ebben a témában sem,szóval Nálad max meglepődnék,hogy most mit titkolsz. 2 dolog jutna eszembe: Vagy szégyenled ahol laksz,vagy kőgazdag vagy.
2016. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyeneket kérdezni, viszont azt fontosnak tartom, hogy olyan párom legyen, aki önállóan is megáll a lábán anyagilag.


Egyébként nem kell tízmilliós hitelt a nyakadba venni egy saját lakáshoz, ha jól gazdálkodsz. Én tavaly nyáron vettem fel 2 és 3 millió Ft közötti hitelt lakásra, előtte kb. 10 évig gyűjtöttem, és a szüleimmel éltem, hogy legyen önerőm, hivatalosan 8 év alatt fut ki a hitel (kevesebb, mint havi 30ezer Ft törlesztővel), gyakorlatilag viszont 5 éven belül kifuttatom egy második lakáskasszával (havi kb. 13ezer Ft körüli megtakarítással). Egy albérletnek csak a bérleti díja több arrafelé, ahol én élek, és a rezsit meg az étkezési költségeket meg extrákat még nem számoltam. Nekem megérte saját lakásba belevágni.

2016. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Sosem kerdeztem senki anyagi helyzetet.Te hagyd ott az ilyen csajt a fenebe.

Nem ciki az alberlet,ne szegyelld.

2016. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem ciki az albérlet, de miért kell az ilyen kérdés elől kitérni, nem értem.

"Sajnos vannak ilyen nők" -> akiket érdekel, hogy egyedül laksz vagy szüleiddel? Az miért gáz? Ok, ezzel indítani a randit, elég gáz, de ha meg jól mennek a dolgok, előbb-utóbb muszáj ennek kiderülnie. Meg ha fel akartok menni valakihez, akkor sem árt tudni, h anyuci otthon van , vagy csak egyedül laksz.

2016. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A saját lakás alatt azt értik, anyáddal laksz-e, nem azt, hogy albérlet.
2016. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!