Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha nem egy szokatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem egy szokatlanul magas, csak simán magasabb (190 pár centi) férfira sokszor megjegyzitek hogy milyen magas, akkor az azért van mert tetszik nektek? Vagy csak mert tényleg magasnak tartjátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A második

20, n

2016. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert magasnak tartom.

Ettől független, hogy tetszik-e még pluszban vagy sem.

2016. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam megjegyezni, mert számomra ez a tökéletes magasság.


20/N

2016. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magasság alapból tetszik a lányoknak. Persze ha az arcod csúnya, akkor nem mész vele semmire.
2016. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismeretlenre nem csodálkozok rá csak úgy, ismerősre rá szoktam - én sem vagyok épp alacsony, ritka, hogy nálam ennyivel magasabb legyen valaki... :) Tehát önmagában az, hogy hűűűű, de magas vagy, az nem feltétlen annak a jele, hogy tetszik az illető.
2016. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert magasnak tartom.

amúgy meg nem jönnek be a magas pasik, főleg nem az ilyen 2 méteresek

2016. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi
2016. jún. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!