Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Siránkozás helyett tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siránkozás helyett tenni akaró férfiként hol találhatnám meg családközpontú leendő feleségemet?

Figyelt kérdés

Bár lenne okom bőven a "siránkozásra", de az nem segít, én igenis szeretnék tenni azért, hogy megtaláljam a párom.

Családközpontú alatt értem, hogy a számomra ideális hölgy szeressen gyerekeket (vagy legalább egyet) és házasságban képzelje el az életét. 25 éves vagyok, szeretnék megállapodni, de az eddigi sikertelenségek miatt kicsit bepánikoltam. Mégis panaszkodás helyett szeretnék komolyabb tanácsokat, hogy érdemben tehessek a jövőmért.


Ezeken a helyeken próbálkoztam eddig (és ezen okokból):

- egyetemen (közös érdeklődés)

- netes társkeresők, köztük keresztény társkereső (ahol előző kapcsolatomat megtaláltam, de vele nem jött össze)

- barátom bemutatott egy lány ismerősének, de nem passzoltunk

- netes fórum (személyiségpszichológiai témájú, közös érdeklődés és szimpátia miatt)

- túratárskereső, "pártúrák"

- újsághirdetés (amiből egy papír alapú levelezés, később e-mail, és egy találkozás összejött, de el lettem utasítva)


Az alábbi helyeken nem szeretnék ismerkedni:

- piás szórakozóhelyek

- minden olyan hely, ahová komolytalankodni és flörtölgetni járnak


Randiztam már sok olyan lánnyal, akit el tudtam volna képzelni életem párjául, de mind visszautasított sajnos (3-4 ilyen esetet sorolnék ide). Nagyon sajnáltam mindegyiket, hogy nem jött össze, mert intelligensek, műveltek, gyermekszeretők voltak és házasságpártiak, pont olyanok, amilyet szerettem volna. Mindegyikkel hónapokig, sőt több mint fél évig ismerkedtem, leveleztem, találkoztam, hogy minél mélyebben megismerjem, aztán a sok kölcsönös szimpátia ellenére se jött össze, nem tudom, miért.


Van még valakinek ötlete, hogy hol találjak konzervatívabb, visszafogottabb és komoly szándékú hölgyeket? Megy a zöld kezes értékelés az igényes válaszokért!



2016. jún. 16. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyban a veletlen müve, de nagyon ajanlom az olyan hobbykat, ahol sok a lany es ami szamodra is hasznos/erdekes lehet.


Legjobb baratom tancon ismerte meg most mar feleseget. De nem ö az egyetlen pelda. Amellett, hogy ilyen helyeken szinte magatol adodik az ismerkedes lehetösege testközelben, az egy olyan tudast nyujt, ami a jövöben is alkalmas lanyok lenyügözesere!

2016. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyileg nem tudok javasolni semmi egyebet, mint ami korábban már elhangzott, de mint családközpontú, párkapcsolatokhoz komoly hozzáállású nő, annyit tudok javasolni, hogy ne görcsölj rá. 25 évesen azért még nem vagy lemaradva semmiről, van még 15-20 éved nyugodtan, hogy megtaláld a nagy Ő-t, gyermekeid anyját. Nem kell erőltetni, és attól meg főleg óva intelek, hogy gyakorlatilag lerohand a nőt. Nyilván jó, ha komolyan állsz hozzá, de ne ezzel kezdd. Ahogy jön. A vőlegényemmel úgy indult, hogy csak titkos szeretők leszünk, az idők folyamán aztán valahogy úgy alakult, hogy végül egymással éljük le az életünket, és bizony gyerekeket is tervezünk (már van babapótlék-cica is :D ).

Ha rástresszelsz, rágörcsölsz, bepánikolsz, akkor azzal csak magad alatt vágod a fát. Lazán, nyugodtan, nem erőltetve, akkor minden jó lesz :)

2016. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a baj, hogy 25 évesen bepánikoltál, rágörcsöltél a témára. Ne azért járj el társaságban, hogy összejöjjél életed párjával, hanem azért, hogy jól érzed magad. Ha ez megvan, sokkal vonzóbb leszel a lehetséges jelöltek számára is.
2016. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy semmiről sem vagy lekésve. Kicsit kezeld lazábban a dolgokat és egyszercsak bumm, berobban a lány . Egyébként, hogy hogy ennyire rágörcsöltél erre? Mellesleg megjegyzem tök jó. Lehetne több ilyen felelősségteljes pasas a világon. 😊
2016. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig hany kapcsolatod volt smilyen hosszúak?
2016. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1 kapcsolatom volt, egy hónapos. De tartalmas volt és mélyebb. Másnak 6 hónap is kellhet ahhoz, ami nálunk egy hónap alatt történt.
2016. jún. 20. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
1 hónap? Valamit nagyon rosszul csinálsz. Nem azon kéne erősködni hogy hogyan ismerkedj, hanem hogy mit rontasz el, mi az ami miatt nem jön össze. Utána pedig megoldást találni rá.
2016. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon is önkritikus vagyok és rengeteg önfejlesztést végzek. Sok jó vélemény is van rólam. Valaki jó lenne, ha segítene, hogy mégis mi lehet a baj. Tényleg érdekes. Szeretnék tenni azért, hogy megfelelő párja legyek valakinek!
2016. jún. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!