Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudjak kilepni ebböl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjak kilepni ebböl az akarmiböl?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban kirandulni mentem , folyopartra , es egyszercsak az egyik bakancsom mocsarba sullyedt .

Masnap is arra setaltam , es habar ovatos voltam egy mereszebb lepes soran megint mocsarba sullyedt pont az a lábam ami azelött valo nap .

Emlekszem a meglepödest amit ereztem h ilyen nem törtenhet meg meg egyszer , ugyanugy.

Most egy 4 honapos kapcsolatban vagyok, ami nekem nem jo, a pasi link , titkolozos, es sose beszel az erzeseiröl , gondolom nincs neki irantam.

Megis keres es talalkakat ker. Többször szakitottam meg a kapcsolatot es nem valaszoltam mobilra zaroltam facebookon de mindig hiv es van mikor unott vagyok vagy levert es olyankor gyenge vagyok es felveszem neki a telefont . Ma is ez törtent es nagyon haragszom magamra , habar megint mondtam h az ideje lejart de ezt se kellett volna . Ujbol es ujbol elöfordul h kapcsolatba kerulunk mindig az ö kezdemenyezesere.

Nem tudom miert tartja velem a kapcsolatot azt se tudom mi a celja vagy csak kivancsi , megszokas , vagy ki tudja , sajnal .

Amugy semmi nyujtanivaloja

Eleinte sokat igerö volt a dolog köztunk de semmive lett , erzelmekkel szavakkal fukar masrol nem is beszelve , ugyanakkor egyuttelesröl összeköktözesröl beszel , stb ami szerintem mese .

Mas h szallt ki ilyen dologbol , nem ertem nekem miert ilyen nehez , okos vagyok es buszke



2016. jún. 16. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj, én is ebben voltam sokáig, mint te!


Az ilyen pasi egy kész energiavámpír...

Én nem szoktam senkit sem tiltani, sem törölni, de vele kivételt tettem és azt kell, hogy mondjam akkor nagyon rossz volt, de most már belátom, hogy ez volt a legjobb döntés, amit tehettem!


A linkségről meg nem is beszélve...

Akivel én ismerkedtem képes volt hétköznap is berúgni majd engem hívogatni full részegen.


És az volt az egész sztoriban a "legszebb", hogy még ő ítélkezett felettem és más emberek felett.


Nem bántalak, de ha valóban büszke lennél, akkor két kattintás lenne neked megszüntetni ezzel a pasival a dolgokat.

2016. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem meg mondtam neki h szakitok mert ha mondom azt hiszi h elvarom h udvaroljon , keresse a tarsasagom mert csak szimpla hiszti , tehat most felszivodtam egyszeruen, ha lezartam letiltottam azt mondta h gyerekes vagyok es tiszta hiszti az egesz es nöjek mar fel , semmibe vette a letiltast ezerr mint mondtam most nem tiltottam le csak csendben voltam, egy hetig es ma valaszoltam 1 szoban egy chatt uzenetre es akkor hivott is .

Akkor mar ne legyek nevetseges felvettem.

Sokszor gondoltam h maradhatunk baratok persze ne legyek nevetseges de vegul elsiklanak a dolgok

Teljesen lenezem önmagam most mar

2016. jún. 16. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne lenézd magad.... de hát az egy teljesen lehetelne állapot, hogy nincs befolyásod a saját életedre.

Ne vedd, fel, tiltsd le, - gyerekesnek mondana - de nincs hozzá eszköze. :D

És nem gyerekesség, egyszerűen egy tapintatlan erőszakos ember leépítése.

2016. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!