Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Változhat ez még? Vagy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat ez még? Vagy ideje lenne kilépni az álom világomból.

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk és már több, mint 3 éve együtt. Szeretnék összeköltözni, de ő meg nem, nagyon nem egyelőre,mert ő szeret egyedül lenni -állítása szerint-. Sokszor éreztem azt, hogy tovább kell lépnem, de valahogy mindig meghátráltam, mert reménykedtem.... de kezdek belefáradni nagyon.
2016. ápr. 29. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már azért gáz. Ha egyedül akar lenni, akkor legyen. Te meg keress valakit, aki veled akar lenni. Jobbat érdemelsz ennél.
2016. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
time to move on
2016. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Talán beszélgessetek az összeköltözéssel kapcsolatos érzéseitekről egymásnak.
2016. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti, ha 27 évesen kezdek egy kapcsolatot, akkor egészen biztos, hogy már fél-egy éven belül összeköltöznék a választottal, ha komolyan gondolom.

Amennyiben a másik nem akar..nos, akkor úgy néz ki nem én vagyok az embere. Ez csak összeköltözés. Még csak nem is házasság, hogy esetleg 2-3 év alatt ennyi idősen el kéne tudnia dönteni, hogy velem akar-e élni vagy sem.


Már rég ott hagytam volna. Kényelmes neki, hogy elő tud venni, de ennyi.

2016. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A 30. szülinapom előtt 2 héttel vetettem véget a 6 éves kapcsolatomnak, 11 éve ismertük már egymást akkor. Képtelen volt leválni az anyjáról, ő is róla. 2 évembe telt mire beletörődtem, és kiléptem, pedig nagyon szerettem.

2 nap híján pont évet őrjöngtem kb. buliztam, pasiztam, jött-mentem, mint a mérgezett egér, mikor megismertem a most már férjem, és minden a helyére került.

38 leszek a nyáron, az exem még mindig az anyjával él.

A mostani eszemmel nem várnék már 2 évet, hogy kilépjek a semerre se tartó helyzetből.

Lépj tovább, magadért, a boldogságodért!

2016. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ő az anyjáról már levált, mert 10 éve lakik egyedül illetve 1 évet lakott együtt egy lánnyal, de egyébként egyedül. Félti gondolom én a független életét, mert nyilván az összeköltözés változással járna, amit meg nem szeretne. Szeretem az a baj és ez nagyon megnehezítené a szakítást, de a józan eszemmel meg tudom, hogy nem erre vágyom. :(
2016. ápr. 29. 21:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi a kapcsolat adta lehetőségeket (szex, randik) de a felelősség, kompromisszum (mert anélkül nincs együttélés) része nem kell neki. Jobb egyedül neki, hogy ha úgy alakul, búcsút mond és ennyi, nincs vita stb. 30 évesen illene hajlani efelé. Sőt aki szerelmes és te vagy az igazi az mielőbb együtt akar élni a másikkal. Te sem leszel fiatalabb és egyre nehezebb lesz!
2016. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez nagyon gáz. Én egy percet sem várnék tovább a helyedben. Nem vagytok már tinik sem egyetemisták, ennyi idősen max egy évet várnék az összeköltözéssel. Ezt nem is nevezném igazi kapcsolatnak így hogy nem együtt éltek. A párod meg legyen egyedül ha ennyire fontos a függetlensége.
2016. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha csúnyán hangzik, lehet nyers leszek picit, de senki nem lesz fiatalabb, szerintem nincs vesztegetni való időd. Én 30 éves vagyok, sem most, de 24 évesen sem vártam volna senkire 1 évnél többet, hogy méltóztasson már eldönteni meddig akar még járogatni, vagy léphetünk komolyabb dolgok felé avagy nem, mert ő nem kész erre. (összeköltözés, jövőtervezés)

Ez a pasi nincs megérve egy komoly kapcsolatra, tehát semmi keresnivalód nincs mellette. Nem vagytok egy szinten. Sajnos ez a helyzet.

2016. ápr. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 omba ***** válasza:
100%

Szerintem nem szívesen tennéd fel ugyanezt a kérdést öt év múlva, ugye?

Ami az emberedet illeti, addigra még jobban fog ragaszkodni a "önállóságához"

2016. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!