Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem:

Van köztetek olyan, aki nem ilyed meg akkor, ha egy látássérült/vak közeledik hozzá ismerkedési szándékkal?

Tfh, hogy minden rendben van nála ezt leszámítva, van munkája, határozott elképzelése a jövőről.


Azt látom, hogy a nők 90%-a megilyed ilyen helyzetben, és zavarba jön, mint Ádám anyáknapján. :D



2016. jún. 17. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha az egyik szeme jobbra néz, a másik meg kacsint, akkor lehet én is megijednék.
2016. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, így most csípőből rávágnám, hogy nem probléma. De azért belegondolva talán kicsit cidriznék.
2016. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem problema lenne. Semmi bajom az ilyen emberekkel de egy kapcsolat az mas, orasi felelosseg egy ilyen pasi es kenyelmetlenul is ereznem magam mellette. Nalam minden vak vagy rokkant ki van zarva. Bocs
2016. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért molesztálod a lányokat?


Én megijednék, mert félek hogy nekem jön, vagy ilyesmi...

2016. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy nem fog megváltozni egy csapásra a véleményetek, de azértmondom, hogy ne féljetek, szerintem nem egy nagy dolog. kkor van csak bibi, ha idegen terepre kell menni, illetve, ha valami levelet el kell olvasni. De már azzal sincs akkora gond, mert van scanner, meg karakterfelismerő szoftver.


Csak elsőre tűnik nagy dolognak, de higgyétek el, nem az.

Igazából a közlekedéssel sincs gond. Pl. nem egyszer mentem barkácsáruházba, mert vennem kellett ezt-azt. És addig addig mentem emberek után, míg nem segítettek. Az egyik elsegített az ajtóig, a másik odavitt az infópulthoz, a harmadik meg elvitt a kisgép osztályra, a negyedik meg kisegített az ajtón. Semmi sem lehetetlen, csak beszélni kell és merni.

2016. jún. 17. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem rémlik, hogy megijedtem volna :)

Többen írják, hogy nagyobb felelősség... Nem biztos, vagy nem sokkal. Jó, azt nyilván én figyelem, hogy ne legyen folt a ruháján, ha elmegy itthonról, de ugyanez egy szórakozottabb vagy trehányabb pasi esetében is fenn áll.

Persze vannak kivételek, de a vakok zöme messze nem tehetetlen, szánalmas véglény, sőt, sokszor épp a látássérültségükből adódóan talpraesettebbek, kreatívabbak az átlagnál....

Konkrétan egy mozgássérült nagyobb felelősség szerintem....

2017. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Szerintem az a helyesh ozzáállás, ha előbb felmérjük,hogy az illető mennyi segítséget igényel. Ezek szerint, utolsó válaszoló, neked is látássérült a párod?
2017. máj. 6. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nrm, en csak egeszseges partnerral jonnek ossze. Nem megijedek, szimplan nem szeretnem, ha ugy van, hogy a gyerekeimnek is ilyen problemaja legyen.
2018. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Meg is értem, meg nem is. Nekem is mindkét szülőm egészséges volt a születésem pillanatában. Anyám később vesztette el a szemét, jóval miután húgom is a világra jött.

Érdekes, ugyanaz a bajunk mindkettőnknek, de!

Mindketten teljesnek éljük meg az életünket, sosem sírtunk azon, hogy nem látunk.

Egyébként fel lehet íg is nevelni gyereket, teljes élete lesz, én sem vagyok boldogtalan. Szoftverfejlesztő vagyok egy cégnél, jobbnál jobbm unkák vannak minden nap, és a fizetésemmel sincs gond. Egyedül viszek egy háztartást, kaját csinálok, takarítok. Sose jutott eszembe azon gondolkodni, hogy "jaj vak vagyok.. Miért? Mert úgy neveltek, hogy minden rendben van velem. A villanyszerelésben is van, amit meg tudok csinálni, szóval nem olyan durva ám a helyzet. ÉN nekem ha egyszer gyerekem lesz, nem fogok balhézni azon, hogy mi baja van. Ha fogyatékos, ha egészséges az az enyém lesz, elfogadom olyannak, amilyen.


A fentebbiektől függetlenül nekem az a meglátásom, hogy ha valaki gyereket vállal, az úgy tegye, hogy a szeretetet minden formában meg tudja neki adni, azaz az állapotától függetlenül, feltétel nélkül és minden helyzetben.

2018. aug. 14. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!