Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mitől függ, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mitől függ, hogy lesz-e második randi és mennyire vagytok szigorúak első randinál? (Kort is! )

Figyelt kérdés

Mi alapján döntitek el, hogy lesz-e valakivel második randi? Mennyire vagytok szigorúak a srácokkal, ha nem katasztrofális, de nem is lesz elsőre szerelem?

Mitől függ, hogy adtok-e a srácnak második esélyt, ha az elsőn még nem estetek bele?



2016. márc. 27. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, ahogy az írásodból érződik, hogy ez a leány egyedüli döntése, akkor nem lesz második randid.
2016. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajtam ez eddig soha nem múlott.
2016. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy elég szigorú vagyok, és elég rossz tapasztalataim vannak, szóval még romlik is a helyzet.


Ha látom a pasin, hogy nem igazán érdekli, hogy most találkozunk először, nem tette magát oda, akkor az elég sokat elmond a dolog komolyságáról.

Mondjuk az ilyen farmer-kapusnis pulcsi-sport cipő, borostás arc: basszus, én meg hajat csinálok, sminkelek, válogatom a ruhákat, ez meg eljön, mintha egy kiló kenyérért ugrana le a sarokra.

Gondolom érted...


Amikor le se tojja, hogy mondjuk én is beszélnék. Nehogy azt hidd, hogy a nők sokat dumálnak! Frászt!

Sok pasinak be nem áll a szája, és ömlik a szó: fényezi magát, sorolja az élettörténetét, szidalmazza az exeit, rizsázik a munkájáról, de egy rohadt kérdést fel nem tenne rólad, gyakorlatilag úgy érzem magam mint egy terapeuta a betegével.


Egy időben hidegen hagyott, de egyre jobban zavar, ha valaki nagyon skót: nem ülünk be sehova, sétáljunk. Megyünk át a fél városon, vagy egy parkban rójuk a köröket. Nem ám a Margitsziget, Városliget, vagy hasonló... jó nekünk a szomszéd kutyakakis park, ahol ordítanak a gyerekek a játszón, rám ugrálnak a kutyák, és egy kur.va pad sincs, hogy leüljünk.

Egy idő után rájöttem, miért: hát ingyen van!!!

Sokkal jobb, ha beülünk egy kólára, és közben tudunk dumálni, látom a másikat, és nem azon jár az eszem, mikor mehet már végre haza a fenébe, mert leszakad a lábam.

Másrészt azért baromi sértő tud lenni, hogy egy kólát nem érek meg. Ennyi azért még egy csóró diáknak is belefér, nem?

Ennél is jobb, ha ő hív meg, menő étterem, flanc meg minden. Mondom, ne menjünk ilyen drága helyre, főleg ne első randin... De, hát ő ragaszkodik hozzá. Aztán a vacsi végén elegánsan felezi a számlát. Hát bazzd meg!


Vannak még ilyen aranyköpések.

Eredeti a melled?

Mikor szexeltél utoljára, mert én már két éve nem voltam nővel, és majd szét robban a ...

Nekem a legfontosabb a szex, ha az nem jó, akkor semmi komoly nem lehet. Egyébként te szereted az anált?


El nem tudod képzelni, milyen baromságokat tudnak csinálni a pasik első randin, és még bele se kalkuláltam az ilyen "véletleneket", mint amikor magára önti a kávét, vagy éppen rám. Belelép a kutyagumiba, és egész végig gyanúsan méreget ENGEM, és néha megjegyzi, nem érzem-e ezt a szagot. Egész végig azon kattog, milyen pénzéhesek a nők, csak a pénzére hajtanak, aztán kiderül, hogy egyébként az anyja tartja el, és munkanélküli.

Szóval rengeteg pocsék randi után végül feladtam. Egyszerűen már ott tartok, hogy ahhoz sincs kedvem, hogy valakivel találkozzak. Ha el akarok menni szórakozni, megyek a barátnőimmel, a tesómmal, vagy a kollégákkal, egyébként sokkal jobb pasi nélkül. Főleg ha csak ilyen pancsereket fogok ki.

2016. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Haha! Jót nevettem! :D

Igen... Én is szörnyű randikon vagyok túl...


Nekem is volt már olyan, hogy csak sétáltunk-sétáltunk (hallgattam az unalmas szövegét saját magáról), és már nekem kellett mondani, hogy igyunk már meg egy kávét. Erre kifejtette, hogy az milyen drága és ő soha nem ül be sehová, csak otthon főzi meg... Én meg mondtam, hogy "ne aggódjon, fizetem a sajátomat", és nem is hagytam hogy ő fizessen.

A másik srácnál szintén végtelen séta a nyári melegben, és neki is én mondtam, hogy együnk meg már egy fagyit. Persze az enyémet én fizettem (200 Ft-os tétel), ő meg a sajátját 5000 Ft-ból...

Persze ez nem azért, mert olyan pénzéhes lennék, de ezek tényleg nem akkora tételek, és ők hívtak el találkozni. Legközelebb én is ugyanúgy visszahívnám.


Azt egyébként nem bánom, ha valaki nem nyalja ki magát fényesre. Én sem szoktam túlöltözni/sminkelni a dolgot, hiszen később sem kap mást. Persze azért egy minimum ápoltság legyen, de csak úgy mint a hétköznapokban.

27/N

2016. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!