Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egy átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy átlagos kinézetű lelkizős érzelmes feminin típusú pasi nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
Olyan típus akivel baromi jó beszélgetni mert érzelmes feminin a személyisége
2016. jún. 18. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
A nők inkább szeretik ,ha flegmák velük, nem szeretik a túl kedves palikat. olvasgass a google keresőből a shit test ről.Sok sikert 35F
2016. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Az első válaszolónak igaza van, én kedvesebb tipusú pasi vagyok, soha egy lányt sem voltam képes felszedni a kedvességemmel, max az agyukra mentem csak.
2016. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben is érdemes megtalálni az egyensúlyt.

Volt feminin típusú, érzékeny pasim, hát olyat soha többé. (Ő saját magát vallotta ennek)

Hisztis volt, mint egy kamaszlány. Sértődékeny, dacos, mindig tojáshéjon tipegtem, nehogy megbántsam az instabil lelkivilágát.

Ronda szakítás volt.

Persze az, hogy ki milyen társat keres, egyénenként változó.

Magamból indulok ki, mikor azt mondom, szerintem a tökéletes pasi, érzelmileg és értelmileg felnőtt, stabil, tettrekész és határozott. A fejlődés az élete szerves része, a problémákra nem kifogást, hanem megoldást keres.

2016. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
De kell neki, tipikusan barátzónába tenni és elsírni a vállukon a bajukat. A hülye érzelmes pasi meg azt hiszi,ha meghallgatja őket ,segít nekik,mindig szolgálatra készen áll, akkor előbb utóbb lefekszenek velük, de ez teljességgel lehetetlen. Inkább fekszenek össze a nők a legnagyobb tahóval aki hetente mással csalja őket.
2016. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hat igen.. nekem amugy nincs bajom a szubmissziv pasikkal de a feminim mar nekem is sok. Nekem nem baratno kell hanem ferfi egy kapcsolatba. Lelkizhetunk csak ne ebbol alljunk mar egesz nap, mert ejjel nappal a torekeny kis lelkecskejet apolgatni dogunalom meg eleg gaz.
2016. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A beszélgetésen kívül mit lehet még vele csinálni, milyen az érdeklődési köre? Leírásból nem sok minden derül ki.
2016. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha túlzásba viszi a lelkizést, az idegesít. Arany középút.
2016. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól, h vki érzelmes, és ki bírja fejezni, nem feminin. Csak h tisztázzuk.
2016. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!