Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt mire véljem? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Mi lehet erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Péntek este elmentem bulizni a haverokkal. Ott megismerkedtem egy lánnyal (24 éves) egész jól elbeszélgettünk, viccelődtünk. Így haza is kísértem. Búcsúzáskor megkérdeztem a pontos nevét, h facen megkeressem. Megadta.

Szombaton be is jelöltem, és írtam is neki. Azóta sem jelölt vissza, és az üzenetemet sem olvasta. Mi erre a magyarázat? Miért nem jelöl vissza?



2016. jún. 19. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

kijózanodott azóta.


Még ott meg kellett volna döntened.


Bocsi de a buliban ismerkedés így működik, velem is ezerszer előfordult már.

2016. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent papa,ha nem ír vissza ,vissza se jelöl nem érdekled, ennyi,menny a következő csajra..(én is meghúztam ezt egyszer,mert annyira nem ismertem a csajt és nem akartam megbántani:))
2016. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!