Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mire véljem ezt? (magyarázat...

Mire véljem ezt? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

A 13 éves lányom táskájában egy doboz banán ízű óvszert találtam...(ez nem kérdés mert a lányom imádja a banánt)

Vajon mi történhetett?

35/N


2011. ápr. 30. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

semmi, felfedezi a nagyvilágot, vagy csak kíváncsi.


Az is lehet hogy egyszerűen odatették neki hülyeségből

2011. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, örülj neki, hogy védekezik.
2011. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy semmi, de az is lehet, hogy a legrosszabb rémálmod bekövetkezett. Nekem is volt 13 éves koromban egy doboz óvszer a táskámban, mert buliból vettek nekem a barátnőim. Szóval tényleg lehet, hogy semmi rossz nem történt.


19/L

2011. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
83%

Szerinted mi?

de legalább védekeznek....

a mai fiatalok korán kezdik..

15.l

2011. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
47%
Azt, hogy intelligens lányod van. Ha minden csajnál lenne, akkor nem lenne annyi abortusz. Kicsit fura, hogy 13 éves, de manapság amiket hall és lát az ember nem is kellene meglepő legyen. Nálunk is az osztályból a két legszebb csaj, 7dikes korába vesztette el, nem voltak ribik, jó tanulók voltak, intelligensek és szépek. Mindig megválogatták a partnereiket is. Szóval a te lányod is lehet ilyen s nem kell egyből rosszra gondolni.
2011. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azért nem következik egyenesen az hogy szexel. az természetes,hogy már érdeklődik a téma iránt,lehet,hogy kíváncsi volt,hogy néz ki,ki akarta próbálni,hogy kell felhúzni vagy akár maszturbáláshoz is használhatja. Az sem kizárt,hogy iskolában kapta vmi felvilágosító órán,tehát sok lehetőség van,de az a legegyszerűbb,hogyha leülsz vele és higgadtan megbeszélitek,választ adsz a kérdéseire. Egyébként meg Te vagy az anyja,biztos tudod,hogy van-e barátja,ha igen,akkor milyen komoly stb.
2011. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
75%
Kérdez meg tőle kislányom mit csináltál?
2011. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

lehet cukorkát akart venni:D


Én már megjártam egyszer:))

2011. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Beszélj vele higadtan. :D És majd ird le hogy szűz-e még. :D
2011. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
de mondd mellé neki, hogy nem fogsz haragudni, ha már nem szűz, csak legyen őszinte. :)
2011. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!