Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda fiúként a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda fiúként a saját kategóriámban keresgélek, akkor van esélyem sikerre?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem! mert a ronda kövér nőknek is a helyes magas pasi kell már én is lealjasodtam a színtükre de az eredmény nulla !
2016. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A magasság még hagyján, mert 190 cm vagyok, de a helyesség már bajos.
2016. jún. 19. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Saját kategória az nem a ronda fiúk lenne?
2016. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb az esély a sikerre, vagy egy csúnya lány ugyanúgy elhajt, egy szebbnek meg lehet hogy pont bejössz. Vagy ez relatív hogy te és ők kit látnak szépnek és csúnyának.
2016. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs. A ronda lányoknak se kell ronda pasi.
2016. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A ronda pasiknak sem kell ronda lány és ez oda vissza működik
2016. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy fiúnak nem kell szépnek lennie, hanem férfiasnak, magabiztosnak. Csak próbáld meg eljátszani, lehet meglepődsz.

Én pl sose a helyes srácokért voltam oda, hanem aki magabiztos volt és jó fej. Persze nem árt ha adsz annyira a külsődre, hogy ápolt legyél, meg ilyenek. De a helyes arc enm mindig követelmény szerintem.

2016. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 6-os.

Igen oda-vissza működik a dolog, viszont az átlagos lányokhoz is csokorban mennek oda a férfiak (néhány hónapja tapasztaltam) kezdeményezni, én meg a kutyát sem érdeklem minimum átlagos férfiként. (Igényesen öltözködöm, magas vagyok és még talán sportos is.)

2016. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!