Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz dolguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz dolguk van a férfiaknak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Nekem az összes kapcsolatom úgy alakult ki, hogy a férfi jött oda hozzám és ő kezdeményezett, mert én vagyok a nő.

Mostanában megtetszett egy kollégám, de nem lépett felém. Egyik fiú barátom mondta, hogy akkor menjek én, mondtam is neki hogy felejtse el, nem merek oda menni, mert ha visszautasít az nagyon megalázó. De mivel nagyon vonzó férfi, ezért odamentem hozzá végül, hogy délután megihatnánk egy kávét, erre mindjárt közölte, hogy örömmel elfogadja, de úgy nem vagyok az esete.....

Mivel ilyen soha nem történt, mert elég csinos lánynak látnak a férfiak, teljesen lebetegedtem, önbizalmam a padlóra került és elhatároztam, hogy többet ilyet nem csinálok, jöjjenek a férfiak inkább hozzám....

Elgondolkoztam ezen ezek után, hogy emiatt tényleg nagyon nehéz dolog lehet így a férfiaknak.


2016. jún. 20. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nemár... ha teljesen lebetegedtél egy visszautasítástól, akkor azt kell mondjam, komoly bajok vannak odabent. Mit nem értesz azon, hogy valakinek nem vagy az esete? Ez van, ennyi. Erről nem tehetsz se te, se ő. Nem értem a nagy lelki válságodat, komolyan... vagy te eddig azt gondoltad, hogy a bolygó összes férfija téged dugna ha tehetné? Mert így még talán érthető, hogy kibuktál... viszont akkor is ugyanaz a válaszom: bajok vannak odabent.
2016. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok. Simán odamegyek azokhoz a pasikhoz, akik megtetszenek és nem vág földhöz ha azt mondja, hogy bocs de nem vagy az esetem. Ez nem egyenlő azzal, hogy csúnya vagyok. Egyszerűen neki más jön be.

Ezt egyébként nem úgy kell értelmezni, hogy a buszmegállóban meglátok egy srácot, oszt' uccu neki. Közös társaságban ha bejön valaki, akkor próbálkozok, lehet az munka, suli, vagy haverok.

2016. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez már természetes. Szerintem nincs olyan férfi a világon, akit ne utasítottak volna vissza többször is. És gondolj bele, hogy nyíltan elhívtad valahova, míg nálunk már a tök hétköznapi cselekvéseket is bepróbálkozásnak veszi sok nő és hirtelen közli, hogy kopj le, nem érdekelsz.
2016. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz az értelmesebbjének, mert tisztában vannak azzal, hogy egy csinos nőnél akár 5 vészf.asz is fütyülhet egyszerre (értsd próbálkoznak nála valamiképp), és nem akar a 6. lenni a sorban. Na meg mert a nők néhány ilyen csalódás után még inkább bezárkóznak és elvárják azt, amit te is írsz fent.
2016. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most gondolj bele, hogy egy olyan férfit, aki nem néz ki jól, minden nő visszautasít, akinél próbálkozik!
2016. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a része nehéz. A visszautasítást meg kell tanulni feldolgozni, de ez nem mindenkinek könnyű vagy magától értetődő, főleg azoknak, akik eleve nem túl magabiztosak.


>elhatároztam, hogy többet ilyet nem csinálok, jöjjenek a férfiak inkább hozzám


Rosszul teszed. Inkább tanulj az esetből és légy annyira érett, hogy elfogadd, a visszautasítás tökéletesen természetes és semleges dolog, amit könnyedén lehet kezelni. Visszavonulni és az első nehézség felmerülése után ledobni a felelősséget éretlen és gyáva dolog.

2016. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes.

Gondolj bele, egy csinos nőnél tényleg próbálkozik egyszerre (vagy rövid időn belül) 5 férfi. Mekkora .... lenne, ha minden férfi közeledését fogadná.

N

2016. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pocsék dolog, amikor az embert visszautasítják. És képzeld, a pasik 10-szer ennyi visszautasítást kapnak, legalábbis az átlagosak, az alattiak még többet... Mondjuk a fickó lehetett volna tapintatosabb, ilyet szemtől szembe megmondani hogy "nem vagy az esetem", szerintem bunkóság... Más kérdés, hogy a csajok is szemrebbenés nélkül mondják a pasi szemébe, ha az nem jön be nekik. De ahogy írták, meg kell tanulni elfogadni ill. feldolgozni az effajta elutasítást, máskülönben az ember csak a sebeit nyalogatva begubózhatna, és nem ismerkedne senkivel egész életében...
2016. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem nehéz nekik, mert vaskos nőrepertoárjuk mindig van készenlétben és a város összes (szerintük) jó nőjének tudják a nevét és pletykálnak egymás közt rendesen.

A férfi picsogás voltaképpen egy 21. századi udvarlás olcsó kategóriája, mert számítanak arra, hogy ha ők neked fontosak, akkor odamész hozzájuk és megsimogatod a kis buksijukat, stb., befogadod őket, majd ők közben forgatják a szemüket erre-arra és cselekszenek a hátad mögött ;)

2016. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mondom, hogy könnyű úgy gyávapasizni, hogy közben "nem az én dolgom"-mal el van intézve ismerkedés kellemetlen része.
2016. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!