Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz dolguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz dolguk van a férfiaknak ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Nekem az összes kapcsolatom úgy alakult ki, hogy a férfi jött oda hozzám és ő kezdeményezett, mert én vagyok a nő.

Mostanában megtetszett egy kollégám, de nem lépett felém. Egyik fiú barátom mondta, hogy akkor menjek én, mondtam is neki hogy felejtse el, nem merek oda menni, mert ha visszautasít az nagyon megalázó. De mivel nagyon vonzó férfi, ezért odamentem hozzá végül, hogy délután megihatnánk egy kávét, erre mindjárt közölte, hogy örömmel elfogadja, de úgy nem vagyok az esete.....

Mivel ilyen soha nem történt, mert elég csinos lánynak látnak a férfiak, teljesen lebetegedtem, önbizalmam a padlóra került és elhatároztam, hogy többet ilyet nem csinálok, jöjjenek a férfiak inkább hozzám....

Elgondolkoztam ezen ezek után, hogy emiatt tényleg nagyon nehéz dolog lehet így a férfiaknak.


2016. jún. 20. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk elég nagy tapló lehet az az ember, aki egy kávéra történő szolid invitálásra az a válasza, hogy nem vagy az esete. Ha egy kicsit is intelligens és empatikus lenne, akkor normális hangnemben elfogadta volna közös kávézást, de bármilyen fajta közeledésre jelezte volna, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot veled. Azért remélem otthagytad azonnal a fenébe. Ha én nő lettem volna a te helyedben, akkor még be is szóltam volna neki. Csak hát rátok jellemző, hogy ha megláttok egy sötét tónusú karakteres arcot meg egy magas, szálkás testalkatot, akkor egyből megszűnik a külvilág és csak akkor ébredtek fel, ha csúnyán lekoptatnak.

Amúgy milyen helyen dolgozol, ahol ekkora tuskók vannak?

2016. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Egy bankba dolgozok, központi épülete.
2016. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom elfelejtettél kilépni a 39%-os troll profilodból. :D
2016. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ahahah :D


Kérdező, a12es kommented véletlenül nem erről az accountodról küldted :D (39%-os)


egyébként 99%, hogy a kérdés kamu, és egy olyan megkeseredett pasi vagy, aki így akarja a figyelmet felhívni arra, hogy milyen gonosz is az élet a pasikkal. ha tényleg nő lennél, nem erre hegyeznéd ki a kérdésed egy visszautasítás után, hogy "Elgondolkoztam ezen ezek után, hogy emiatt tényleg nagyon nehéz dolog lehet így a férfiaknak."

meg ez is gyanús: "hogy akkor menjek én, mondtam is neki hogy felejtse el, nem merek oda menni, mert ha visszautasít az nagyon megalázó. De mivel nagyon vonzó férfi, ezért odamentem hozzá végül"


meg ki az, aki egy kévé meghívásra úgy, hogy ismeritek egymást előzetesen, így reagálna rögtön?


de egyébként a kérdés kamu lététől eltekintve igen, kezdeményezés szempontjából nehezebb a férfiaknak.

2016. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van több felhasználónevet tartani? Komolyan, ez itt valami népbetegség.
2016. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Semmi közöm a 12. válaszolóhoz, szóval légyszíves ne írj a nevembe!!!! Amúgy nem lényeg, hogy hol dolgozok.
2016. jún. 20. 16:10
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, minket férfiakat sokkal többször utasítják vissza. Az egyetlen amit tenni tudunk, hogy sok nőben gondolkodunk rugalmasan, és nem vesszük szívünkre a visszautasításokat, vagy lehetőleg úgy kezelni a helyzetet, hogy mi adtunk a lányak egy esélyt, amivel ő nem élt, és az legyen az ő baja :)
2016. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem rendszeresen utasítanak vissza a kinézetem miatt............ Még soha nem volt barátnőm, de gondolom nem is lesz, mert egy lánynak sem vagyok az esete.... 19/F
2016. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!