Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy senkivel nem fogok tudni feloldódni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adjatok valami tanácsot lécci :(

Volt egy barátom 1,5 éve, nemigazán tudott teljesíteni az ágyban, én szűz voltam . Ezen kívül folyton hallgattam tőle az okos kis érveléseit, miszerint:

-az egész miattam van, mert én fogom fel rosszul a dolgokat.

- miért nem vagyok szenvedélyesebb?

Holott ő sem volt az, mindig elvárta, hogy én babusgassam meg minden, de ő kb. hozzám se ért :@ és ez miatt már a végére én is ugyanazt kezdtem csinálni vele, mint amit ő velem (és megunta a dolgot, ezért kezdett el mindig veszekedni, hogy mi bajom van, holott ő ugyanezt csinálta /sz*rt rám/ de ezt sehogy sem akarta elismerni )


Szex közben sose szólt semmit, csak csináltuk de 2-3 nappal később mindig elkezdtünk ezen veszekedni... hiába mondtam neki az ágyban, hogy mit szeretnék meg hogy mit csináljon ő nem volt rá hajlandó és inkább abbahagytuk az egész akciót. Még ő volt megsértődve :S


A lényeg ...hogy : Ezek után nem sok önbizalmam maradt :S Én egy kedves, megértő fiút szeretnék, aki ért a nők nyelvén, és hajlandó engem is tanítani ... De félek, hogy ha megismerkedek valakivel megint ez lesz...hogy kb elalszom szex közben, még ha az elején akartam is... idő közben elmegy a kedvem -.-"

és érdektelen/érzéketlen leszek.

Mint ez alatt az időszak alatt is voltam amit az első barátommal töltöttem -.-

Mit tegyek ? Fog ez változni ? :(



2013. nov. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd hozzá, hogy interneten nem ismerkedsz!
2013. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég tapló pasi volt és én megértelek. pl én így nem élveztem volna ha neked nem jó :/ :( 20/f ha goondolod beszélgessünk
2013. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
korod?
2013. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megfelelő emberrel jössz össze legközelebb, akkor simán túlléptek ezen együtt. Butus voltál, hogy nem léptél le az első bunkó megjegyzés után.

A férfiak NAGY RÉSZE totál normális ilyen téren is szerintem (nem vagyok nagy férfifaló, csak a környezetemben lévőkről pl. nagyjából tudom, hogy azok, és nem hinném, hogy kivételes emberek lennének), ne egy rossz kapcsolatból indulj ki, vagy a a gyk-s átlagból.

2013. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem a kövi normálisabb lesz :(

Ja igen, és nem hirdetésnek szántam a ideális pasiról szóló mondatot sorry fiúk :)

2013. nov. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!