Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan csajjal foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan csajjal foglalkozni, aki hónapokig eltűnt, aztán úgy tesz, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felszívódott, most pedig azt várja, hogy ugráljak örömömben.

Mielőbb eltűnt, azt hittem lehet valamim kettőnk között. Most azon gondolkodom adjak-e neki még egy esélyt, vagy egyszerűen küldjem el melegebb éghajlatra.


2016. jún. 21. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább kicsit húzd az agyát, vagy ne is küldd el a francba, de ne is áruld el neki hogy te bármit akarnál is tőle.
2016. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel indokolta az eltűnését?
2016. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mire kell neked a csaj?
2016. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1000 és 1000 ilyen eltűnögetős férfi van, ez a viselkedési stílus az ő találmányuk.
2016. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nemérdemes,nekem nem kéne,szórakozik csak.
2016. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi volt az OK? Akármi lehet a háttérben, szóval egyetlen kérdést azért még megérne a dolog, nem?
2016. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
..a csajok csak akkor tünnek el ha képet küldesz nekik és nem vagy görög isten..
2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen párkapcsolatban és baráti körben is. Az a tapasztalatom hogy az ilyen ember sajnos nem megbízható, mindig terelnek vagy úgy tesznek mintha semmi sem történt volna. Sokszor csalódtam ilyen emberben, nem tudom már őket komolyan venni.

24/L

2016. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Érdemes jól leszarni :]
2016. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Arra az eltűnt időben egy alfahím napi használati tárgya volt, és most ki lett dobva, mint egy elhasznált papírzsepi.
2016. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!