Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mindketten csak egy kalandot kerestunk, de ez kicsit tobb lett annal es allandoan beszeltunk egymassal, majd lefekudtunk. Utana is folytatodott ez, viszont a nyarra elkoltozik Angliaba a rokonaihoz. Azt mondta, hogy ne varjam, de miert kene valakire varnom, akivel nem vagyok egyutt? Majd azt beszeltuk meg, hogy, ha visszajon akkor innen folytatjuk. Viszont ezutan nem irt egy darabig.. Majd a kovetkezo smseknel en nem voltam vele tul kedves, de o pedig nagyon ragaszkodott ahhoz, hogy mondjam el mi a baj. Megkerdezte, hogy tobbet szeretnek-e az egy ejszakas kalandoknal es amikor azt valaszoltam, hogy nekem mindegy teljesen kiakadt, hogy en nem is foglalkozom vele es, hogy allandoan o keres engem es, hogy en ebbe a "kapcsolatba" nem rakok bele semmit.. Majd kicsi osszekulonbozes utan azt mondta, hogy o lefekudt valakivel elozo nap. Nem ertem, hogy miert mondja ezt nekem azok utan, hogy elotte meg annyira "megakarta menteni a kapcsolatot". Nyilvan zavar a dolog, mert az egomnak nem esik jol, de nem varhatom el valakitol akivel nem vagyok egyutt,hogy ne kozeledjen mas lanyokhoz. En kedvelem ezt a ferfit, de nagyon nehezen mutatom ki az erzeseimet es felek, hogy ha beleszeretnek, akkor csalodas lenne, ezert probalom "eltaszitani" magamtol.

2016. jún. 14. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pedig nem olyan bonyolult tulajdonság az őszinteség. Gyakorolni kell neked és a barátodnak is.
2016. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves elso kommentelo!


Ezt nen ertem mire irod. Kifejtened?

2016. jún. 14. 17:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nőj fel, fejezd be a játszmázást, legyél vele őszinte, és megtudod. Mi ez a "nekem mindegy"???? Nem, nem mindegy. Miért hazudsz? Nem kell játszani az elérhetetlent, ki kell dobni az "5+1 bombabiztos tipp a hódításhoz"-szintű szennylapokat, és meg kell mondani a frankót. Most őszintén, egy ilyen után mit vársz?

Nem tudod, miért mondta el neked? Kettőt találhatsz. Te belegázoltál a lelkébe ezzel a "sz..rok rá, hogy mi lesz velünk"-dumával, nyilván "vissza akart vágni"...

Nyilvánvaló, hogy benne lenne egy komoly kapcsolatban veled, te taszítod el saját magadtól a női kamuzós játszmázós baromságaiddal. (Mondom ezt nőként).

2016. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Megkérdezte a barátod, hogy mi a baj mondd el őszintén. A teljesen mindegy hozzáállásból ő nyilván azt szűrte le, hogy magasról tojsz a fejére.

Szerintem ti szeretitek egymást csak bonyolítjátok az életet.

2016. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3-mas kommentelo!

Igazad van, csak ismerem ot mar jo ideje. Tudom rola, hogy nagy csibesz es, hogy kedveli a lanyokat. Ezert felek, hogy ha oszinten bevallom neki esetleg megbantana. Felek kockaztatni. Masreszt az, hogy kimegy Angliaba es azt mondja, hogy ne varjak ra furan hangzik.


4-gyes kommentelo!

Nem a baratom a szemely akirol szo van!

2016. jún. 14. 18:10
 6/19 anonim ***** válasza:
De jó hogy a legtöbben félnek kockáztatni. Ne aggódj, amíg nem kockáztatsz és buksz el párszor, nem is lesz sikered. Hidd el, neked is kell kockáztatni és beleadni egy kapcsolatba hogy az működjön, nem mentség az hogy lány vagy és " jajj én had ne sérüljek már". Persze nem erre a mostani állapotra gondolok, ebből úgysem lesz semmi már. De egy komoly kapcsolatba azért majd ne így viselkedj, mint ebben a kis kalandban.
2016. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nőcsábász, megbízhatatlan, akkor zárd le, ne kommunikálj vele, tereld el a figyelmed valamivel/valakivel
2016. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nehez lesz igy cselekedni, de probalkozom!
2016. jún. 14. 18:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért baj az ha kedveli a lányokat? Talán a búzákra bukdz?
2016. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért baj az ha kedveli a lányokat? Talán a búzákra buksz?
2016. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!