Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 24 évesen sem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évesen sem volt még soha barátom, akkor biztos velem van valami nagy probléma, selejt vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
Ha nagyritkán (évente maximum kétszer és akkor sokat mondtam) valaki hajlandó ismerkedni velem (és nem csak nyíltan megdugni akar), akkor is egy idő után eltűnnek és nem lesz belőle semmi, ahogy soha nem is volt.
2016. jún. 22. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jól nézel ki és nyitott vagy kapcsolatra, akkor minden férfinak kellenél.

Azt meg te tudhatod melyik hiányzik belőled akkor...

2016. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha annak gondolod magad, akkor az is vagy.
2016. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Én azt sem mondanám nagy hátránynak, ha valaki úgy közelít, hogy csak meg akar dugni. Kb. minden férfi erre utazik. A férfiak keresztje, hogy bejussanak a nők bugyijába. A nők keresztje meg az, hogy elérjék, ne csak a testüket akarják és ne pár alkalomig.


A legromantikusabb lelkületű férfi is első ránézésre már látja lelki szemei előtt a csinos kis lábadat a nyakába téve... ilyen a férfi természet. És hát valljuk be, nem lenne valami kellemes ha aztán ezen a plátói vonalon megrekedne a kapcsolat. Te sikítanál egy kemény falloszért a végén.


Szóval a kérdés az, hogy milyen tulajdonságaid vannak, amiért érdemes egy férfinek lecövekelnie melletted? De esetben az a legnagyobb kérdés: mit teszel, hogy megmutasd egy férfinek, milyen értékes vagy?


Ezeket kell átgondolni. Nem kell félni a férfitől. És a férfi természettől. Nem mondom, hogy feküdj le azonnal minden tahóval. Csak jobb ha szembesíted magad, azzal a ténnyel, hogy a szőke herceg is először a bugyidat akarja a bokádig letolva látni. A mélyebb érdeklődést már neked kell elérned.

2016. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak te, és persze a másik fél tudhatja, hogy mi a probléma. Talán nem adsz kellő visszajelzést. Olyannal is találkoztam, aki meg volt róla győződve, hogy ő keresi a párját, de valójában tök jól elvolt, vagy félt a párkapcsolattól, és ezért nem verbális módon lekommunikálta a másik félnek, hogy nem akarja az egészet.
2016. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kövér még én is szívesen ismerkedem veled.
2016. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem vagy kövér, akkor a probléma a passzivitásodban lesz.

Keresned kell a lehetőséget, mert csak úgy mi sem szólítgatunk le idegen lányokat.

Ha az idegenektől ódzkodsz és csak ismerősökkel, barátokkal tudod elképzelni, hogy kialakuljon valami, akkor egyrészt nem árt, ha nagy társaságban vagy, másrészt még inkább kell küldened a jeleket, vagyis aktívnak kell lenned.

2016. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 nem mondanám, h minden férfi ilyen, én pl. szeretek megismerni egy csajt, és utána agyalok a megfektetésen, ha már szimpatikus :)
2016. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már selejtesnek érzem magam emiatt. Tényleg minden hülyének akad párja, nekem meg semmi.

Nekem azt szokták mondani, hogy az a problémám, hogy nem járok el ismerkedni, ezért nem találkoztam senkivel, ezért vagyok egyedül. Te szoktál eljárni ismerkedni?

2016. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj 8-as, de pontosan hogyan is akarsz bárkire rátalálni, ha eltűnsz a világ elől?

Valami csodában bízol netán?

2016. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!