Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy társkeresőkön szinte csak olyan nőnek jövök be (bejövök 10 nőnek, abból 8 messze lakik), akik tőlem 150+ kilométerre laknak?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán élek, eddig szinte mindig csak olyan nőnek tetszettem, akik vagy Szeged, Pécs, Szombathely, Kaposvár környékén élnek. Az a baj, hogy számtalan ilyen kérdés van fent, szóval nem egyedi eset. Miért nem jövök be a nyíregyieknek, miért csak olyannak, aki távol él?
2016. jún. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamu az oldal, azért szeretnek, hogy fizess elő! Fizess elő, írj levelet azoknak akiknek tetszettél, kérj randit, egysem fog válaszolni! Menj ki az utcára haver!
2016. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2 éve ismertem meg egy lányt egy társ kereső oldalon. Én Százhalombattán lakom ő pedig Hajdúnánáson (257 km) megismerkedésünk után 4 hónappal felköltözött Battára s albérletbe költöztünk, és azóta is együtt vagyunk. S egy éve a menyasszonyom. Nem egy olyan nagy órszág ez , szerintem megér egy kicsit kockáztatnod. Sok sikert ;) :)
2016. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat. Rám 23 éve nem nézett nő úgy, mint egy lehetséges partnerre. 23/F
2019. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!