Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok mutatni olyan formátu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mutatni olyan formátumot, beszélgetést hogy online ismerkedésnél 2 mondatnál több legyen a dologból?

Figyelt kérdés
Egy beszélgetés mintát, szerintem nem árthatna ha az ittlévők is látnának egy ilyen beszélgetést amire ráéreznének, s folyamatos gyakorlás mellett elsajátítanák
2016. jún. 24. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Számít a külső, de aki egy éjszakánál többet akar valakitől, annak az is számít, hogy más téren is passzoljanak össze, ezt pedig beszélgetésből lehet kideríteni. Na most erre meg nem nagyon van séma, az olyan, mint hogyha eléd tennének egy vizsgatesztet, ezt a fajta "beszélgetést" én utálom. A közös pontokat kell megkeresni, és akkor már magától megy tovább, ezt meg nem lehet tanulni. Hiába zengedezne nekem valaki ódákat az elvont jazz remekeiről, engem ezzel a zenével ki lehet kergetni a világból, egyszer régebbi ismerősökkel elmentünk egy ilyen koncertre, én majdnem elaludtam, ez csak egy példa, biztos tudnék mást is mondani. Volt már részem olyan netes beszélgetésben, amit végül azért untam meg, mert csak én tartottam életben a beszélgetést, a másik fél semmit nem tett hozzá annak ellenére, hogy ő kezdeményezett nálam, és állítólag érdekeltem.
2016. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

8-as

Megmondom neked, mert megmutatta a párbeszédeket a telefonjában. Ntom szóról szóra idézni.

- Hellóka :) Egy kis alapozás az estére?

- Szereted a boxolókat? :)

- Szió, nincs kedved velem csapatni? :D

...


Kb ezeket nyomta le 222-30 közötti meglett nőknek és komolyan összecsuklottam a válaszaikon.

Tudod mi volt?

A diplomás nők, tanárok, teamleaderek, managerek lementek ugyanilyen agyi szintű pincsibe.

Onnan lehetett tudni, hogy ők helyesen írták le a blődségeket, jó helyesírással.

Én akkor hagytam fel az egésszel. Ez tavaly volt.

2016. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12:

Elmész egy szórakozóhelyre, ugyan ezt látod. Még a jólszituált, értelmesnek tűnő nők is a teljesen sötét, agyontetovált, fülbevalós ecsetfejűvel próbálkoznak, gyakorlatilag mindig sikerrel. Nem számít nekik, hogy egy éjszaka lesz, csak az, hogy keményen megdugta egy alfahím.


Ha külsőre jó vagy, írhatsz nekik akármit, tiéd.

Ha külsőre megfelelsz, és tudsz nekik valami személyeset írni, akkor szintén lehet szerencséd.

Ha nem jössz be nekik, pöröghetsz a fejeden is.

2016. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki diplomás, még a magánéletében lehet szabadelvű, és igen, a nők is. Én ugyan nem vagyok olyan, nekem a szex érzelmi alapú dolog, így az egy éjszakás dolgok nekem nem opció, de vannak nők, akiknél nem így van, na most náluk akkor, amikor arra hajtanak, nyilván nem lesz fontos, hogy a másikkal tudjanak beszélgetni is. Nekem, ha társat keresek, ez is fontos, így én nem fogok ágynak esni egy olyan emberrel, akivel nem tudok beszélgetni, közös programot szervezni, hosszú távon tervezni. Most az, hogy az a buta, de jó testű ismerős begyűjtött ilyen nőket, csak annyit jelent, hogy azok a nők szexuális téren nyitottabbak, függetlenül attól, hogy adott esetben diplomás értelmiségiek.
2016. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

Nem ismerős, konkrétan egy teljes szórakozóhelynyi egyetemista lány, néhány prostival és rengeteg alfahímmel megspékelve

Igazábol ezt a szabadelvűséget nem tudom megérteni a mai világban. Miért nem ér többet egy tartós kapcsolat mint egy egyéjszakás?

2016. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
# 15 Időpont ma 13:30 - Nem, én nem jártam ilyen helyekre főiskolás koromban. Néhányszor voltam, de akkor még nem volt kitiltva a dohányzás, és mivel az én szervezetem azt nem bírja, ezért kikoptam az ilyen helyekről.
2016. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

78%-os

Én megértem ezt a nagy szabadelvűséget, de vannak dolgok, amiket így sem értek.

A fentebb említett lányok nem csak dugni akartak és ez volt a haverom baja is. Eleinte belementek, de hamarosan előjöttek vele, hogy szorosabb kapcsolatot akarnának és ez volt a jellemző, nem pedig a szórakozzunk, szabadok vagyunk.

Persze a srác ezen a ponton mindet leléptette.

Szóval nem igaz, hogy csak testgyakorlásra akarták, hanem többre is. Ez van, a nők felszínesebbek annál, mint amit magukról hisznek.


Persze miután le lettek koptatva, gondolom jó pár itt végezte a GyK-n a szokásos "miért ilyen minden pasi", meg "miért nincs egyetlen normális pasi sem" kérdések közt. Oké, ezt már csak én gondolom hozzá...

2016. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát, akkor meg biztos azok a típusok voltak, akik hisznek abban, hogy miattuk valaki megváltozik, jobb lesz, majd ők kisegítik... stb. :-) Vagy pl. a szüleik hasonló párosítás, és ilyen minta van előttük.


Ismerek egy házaspárt még gyerekkoromból, a férjnek a szavát sem lehet rendesen érteni, valami betegsége van, mesterember, párszor dolgozott a szüleimnél felújításon, az asszonyka tűzről pattant, értelmiségi. Jól megvannak együtt. Nekik bejött.


Nem tudom, mi játszódhat le azoknak a lányoknak a fejében, én nem így gondolkodom. Persze, kell tetszeni is, de az önmagában baromi kevés. Egy jó kapcsolathoz minden téren jól kell kapcsolódni egymáshoz, kölcsönösen tetszeni kell egymásnak, jónak kell lenni az összhangnak, tudjanak közös programokat csinálni, közösen tervezni, közös kiadásokat tudják fedezni, meg tudják beszélni a problémákat, jól érezzék magukat együtt az intim együttlétek alkalmával, ne másra vágyakozzanak, hanem egymásban lássák a legvonzóbbat.

2016. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!