Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat a srácokat kérdem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a srácokat kérdem, akik nem tartják magukat fogalmatlannak, lúzernek és a nőknél legalább sem teljesen sikertelenek. Ti szeretnétek-e majd gyereket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom hogy számít-e a véleményem, úgy hogy még nem volt barátnőm. Gondolom ezzel a felsorolással a nőgyűlölő testvériséget akartad kiszűrni (remélem), én ebbe nem tartozom bele, szeretnék barátnőt, és igen a későbbiekben majd szeretnék gyereket is.
2016. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
nem!
2016. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem barátnőm sem volt még soha, pláne szex. Vagyis aváalszom , Nem szeretnék gyereket, .
2016. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem a nőgyűlölők ellen van a kérdésem, tényleg. Leginkább azért tettem be ezt a kitételt a kérdésbe, mert sztem a nőknek nem kellő férfiak véleménye nem releváns arról, hogy akarnak-e a férfiak gyereket, hisz ezen férfiaktól a nők sem akarnak.
2016. jún. 24. 20:06
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül gondolom azt, hogy ha eddig nem jött össze az életemnek ezen része, akkor ne lennék ebben a kérdésben releváns, mivel nagy változásokon mentem át azért, hogy változzon a felállás, és találjak magamnak barátnőt. Igaz ez még nem sikerült, de bízom benne, hogy ez minél hamarabb változik, és egyszer majd lesz feleségem, és gyermekeim. Ha ezek után se számít a válaszom, akkor bocsánat, hogy ide írtam, szia. 22/F (Első voltam)
2016. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem tudom. Egy részem akar családot a másik nem. Nem azért, mert nőzni akarok egész életemben, egyszerűen nem tudom, hogy képes lennék e vállalni ezt a felelősséget.


Nekem borzasztó szüleim vannak és nincsenek jó mintáim a családból, se tapasztalataim és ezt nem akarom továbbadni. Pedig egy családcentrikus ember vagyok. Mindenesetre biztos rohadt nagy élmény lehet az, hogy látni hogy a gyerek kifejlődik valami értelmes emberré.

2016. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

még egy idiota kérdés

és ha a legtöbbje nemmel valaszol akkor arra a kovetkeztetésre jutsz majd h minden "normális" ferfi nem akar igazabol csaladot alapitani?

2016. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akik velem kapcsolatban voltak, mind akartak gyereket- "majd egyszer". Legalábbis, tizenhuszonéveimben, azt nem tudom, mennyire gondolták komolyan, mennyire nem, de olyannal nem találkoztam, aki váltig állította, hogy ő bizony soha :D Aztán összeszedtem egy 7 évvel idősebb fószert, ő meg már belátható időn belül vágyott babára. Ki is kötöttünk egymás mellett :) Szerintem nem a korábbi nőzési sikereik, inkább a koruk és ESETLEG az érettségük alapján kellene szelektálni a férfiakat. Egy nőknél sikeres 18-20 éves még nem valószínű, hogy nagyon a családalapításra törekszik. Egy 30 éves ellenben már sanszosabb, hogy a szoknyavadászat során is inkább jövendő gyermekei anyját kutatja.
2016. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Te jóég, de sekélyes a kérdező :D Attól, hogy nem volt párkapcsolata valakinek, még bele se gondolhat abba, hogy mondjuk évek múltán, ha már ott jár el tudná-e képzelni? Úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy hány éves vagy, volt-e párkapcsolatod, ha igen mennyi és perpill hogy érzed, hogy akarnál-e gyereket. Ez már kicsit megbízhatóbb statisztikát hozna, és nem csak feleslegesen gerjesztené vele az indulatokat.
2016. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok gyereket,szerncsére a menyecske se
2016. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!