Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sikertelenek az érzelmes kicsit feminin típusú pasik a nőknél? Találhat egy ilyen pasi párt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit ertesz feminin alatt? Az nem mindegy...
2016. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg. Akkor találhatsz így párt, ha megjátszod a bunkó, érzéketlen tuskót.
2016. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ez jó kérdés, mit takar ez pontosan. Mert az én párom is érzékeny arra, hogy nem hagy egy kölyök cicát Budapest kellős közepén autók között rettegve, majd nehezen válik meg tőle, mert nem tudja megtartani, továbbá velem is érzelmes, ölelget és nagyon sokat bújik, és imádom, hogy ilyen. És nem a klasszikus értelemben vett férfias, én vagyok a dominánsabb, szeret főzni meg úgy alapvetően háziasabb nálam, de a férfimunkákat is elvégzi (hozzáteszem, amit mefmutattak, hogy kell, azt én is). Ugyanakkor mindenben lehet rá számítani, és sok egyéb dologgal tesz azért, hogy mondjuk döntési nehézségeit kompenzálja.

De ha feminin és érzékeny alatt azt érted, hogy a legkisebb dolgon is elsírod magad, rengeteget piperészkedsz és társai, az számomra irritáló lenne. Így is találhatnál barátnőt, csak még nehezebben.

2016. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Pontosan olyan lehetek, mint a párod :) Nagyon magamra ismertem.
2016. jún. 6. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

A kérdésben leírt férfiak sikeresek a nőknél.... sikeresen be tudnak kerülni a barátzónába.

Egy nő nem fog elfogadni egy olyan férfit a párjának, aki az ő érzelmi szintjén áll, ugyanis ez a viselkedés automatikusan a barátsággal, nem pedig a párkapcsolattal társul a képzettársítás során a nők fejében. Egy ótvaros nagy kamu az a szöveg, hogy a nők imádják az érzelmes pasikat, a valóságtól semmi sem áll távolabb. Egy nő nem egy olyan férfit akar, akinek olyan tulajdonságai vannak, mint a barátnőinek, a nők fejében van egy kis lista, amin azok a tulajdonságok szerepelnek, amiket a férfiakhoz, mint párkapcsolatra alkalmas egyénekhez rendelnek és ezen a listán nem szerepel az, hogy legyen érzelgős és feminin, sőt ez egyenesen kizáró ok és egyszerre egyirányú jegy a barátzónába. A határozottság, következetesség, a kiállás és némi agresszivitás az, ami által egy férfi valóban férfinek számít egy átlag nő szemében, a rinyáló, érzelmes, töketlen selejtek max. a barátzónáig jutnak el, vagy még addig se. A nőknél egyfajta teszt az, hogy azt mondják, hogy ők valóban vonzódnak a feminin férfiakhoz, ugyanis ezzel szűrik ki a valóban feminin férfiakat, akiket aztán vagy megtartanak érzelmi tamponnak, akinek alkalomadtán elsírják a gondjaikat, vagy egész egyszerűen figyelembe se veszik őket, akik azonban nem mutatják ezeket a tulajdonságokat, azok képesek felkelteni egy nő figyelmét és további elbírálásra kerülnek.

Ez van gyerekek, ha nem tetszik a valóság, akkor bújjatok vissza a takarótok alá és suttogjátok azt a plüssmacitoknak, hogy "ez az egész hazugság, a nők igazából az érzelmes pasikat kedvelik".

2016. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. Ez valamelyest így van 30 alatt!

Viszont 30 felett határozottan változik a dolog.

Én is ilyen bukóbb pasira vágytam 28 éves koromig kb. de most hogy 32 vagyok igenis rájöttem, hogy ilyen érzelmesebb pasival sokkal boldogabb tudok lenni. Szeret, ölel, bújik stb, Lehet anyai ösztönöm miatt, ami kiterjed a páromra is, nem tudom mi lehet a magyarázata.

A mostani párom is pont ilyen kis érzelmes, nagyon jól érzem magam vele, tényleg a boldogság megvan úgy érzem :)

Amúgy több ilyen korombeli barátnőm van aki ilyen férfira vágyik 32N

2016. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Akkor azt tanácsolom a párom korábbi hibája alapján, hogy olyan dominánsabb nőt keress, aki nem akar irányítani, megmondani milyen legyél. :) Nehéz ilyen embert találni, mert nagyonfokú önismeretet igényel, hogy ne menjen át zsarnokba, de létezik ilyen :).

Lehet, nehezebben fogsz találni olyan nőt, aki így elfogad, de szerintem menni fog és nem lesz gond. Nem mindenkinek kell domináns férfi. Csak ne csapj át nőgyülöletbe, mert nehezebb dolgod lesz. :)

Nekem a párom a perfekt match, másmilyen nem is kellene. Felesége is volt, akivel 5 évig voltak együtt, meg előtte hosszabb-rövidebb kapcsolatai, úgyhogy nem lehetetlen olyat találni, akinek ez tetszik.

2016. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as :)

Meglátjuk, remélem találok ilyen nőt. egyenlőre most itt ismerkedek egy ilyen nővel, aki ilyen pasira vágyik dominánsabb és még csinos is, szóval meglátjuk :)

2016. jún. 6. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy vannak olyan nők akiknek bejönnek az érzelgősebb "férfiak", de nem hiszem, hogy olyan gyakori lenne ez. Persze bizonyos kor fölött, mondjuk ha a nőben előjönnek erőteljesebben az anyai ösztönök vágyhat egy ilyen fiú társaságára, aki felet mondjuk anyáskodhat.
2016. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!