Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen munkahelyeken ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkahelyeken ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 08:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nincs veszélyben a megélhetésem elhiheted. Van végzettségem és vannak lehetőségeim, de ha már munkahelyet kell váltanom, akkor miért ne érezzem jól magam közben? Nem ez volt a kérdés, nem értem miért kell lényegtelen dolgokon fennakadni. Semmi közöd hozzá.
2016. jún. 28. 11:47
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
De a többi lánynak, aki esetleg dolgozni akar munkahelyén és te zalkatod őket, annak van. :) Különben meg nem hinném, hogy bárki meg tudja neked mondani, hogy melyik munkahelyen barátságosabbak a lányok, hisz az, hogy sok nő van valahol még nem jelenti azt, hogy akarnak is tőled valamit.
2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Zaklatom őket?? Ez nekem is új
2016. jún. 28. 14:12
 14/24 anonim válasza:

Menj diszkóba kidobónak vagy egy gimnáziumba tanítani.

Mindkét helyet viszketö nunájú pókhálós nökkel találkozhatsz

2016. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
NŐGYÓGYÁSZAT
2016. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ahol vannak lányok is.


30/F

2016. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Árufeltöltőként a hostess csajokkal, pénteken meg szombaton. És még házi nyúlra sem lőnél, mert kb. minden héten mások vannak.

De amúgy baromság ez alapján munkahelyet keresni.

2016. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Munkahelyi kapcsolat nem jó, mindig vele volnál.

Máshol próbáld meg inkább.

Bár nekem nem probléma de a csajoknak igen.

2017. febr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ruhabolti eladó nem hülyeség

Pl.H&M,mindig kell új ember

Nem mindenki marad sokáig, 1-2 havonta friss husi

2017. febr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én áruterítő sofőr voltam. Boltokhoz jártam ki. Hát volt jópár nőm. Volt akit csak egyszer volt akit 3 évig kezelgettem. De komoly kapcsolatra is lett volna lehetőség.

Ha futár postás vagy ugyanúgy tudsz munka közbe ismerkedni...

2017. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!