Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valaha helyes pasim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha helyes pasim, ha a testem nagyon szép, viszont az arcom csúnya?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy magyarul létezik kifejezés a jelenségre, angolul butterface.


A testem miatt így is felfigyelnek rám, de kizárólag alkalmi szex céljából. Így már sikerült lefeküdni helyes pasival, de komoly párkapcsolatra nem tartanak elég jónak...



Mit tehetek ez ellen? Sajnos az a helyzet, hogy kizárólag helyes pasit akarok.


Már arcplasztikában is kezdek gondolkodni.



2016. jún. 25. 14:16
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
20%
Azért van ezen az oldalon annyi szingli, mert elhízott csajok, és 20 kilós pasik topmodelleket keresnek párnak, sportosat, szépet, gazdagot, messze az ő kategóriájuk felettit
2016. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Mi az a butter face? Valamilyen vajas arc vagy mint a delma margarinon az a kis sarga figura? :D
2016. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Azért maradsz magadnak, mert ronda fejjel is csak kizárólag "helyespasit" akarsz magadnak fogni, aki még hűséges is lesz hozzád.. Jó álmodozást akkor az elkövetkező évekre. Majd 35-ön túl lejjebb veszed a mércét ,csak már a vödör aljáról kotorászhatsz majd.
2016. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
81%

Kerdezo neked nem az arcoddal van gondod hanem az uressegeddel, az erzelmi intelligencia hianyaval es azzal hogy a tested szamodra a legertekesebb benned.

Megvaltoztatni nem fogunk tudni akkor meg dugasd magad gyonyoru es ugyanolyan belul ures ferfiakkal es maradj egyedul.

Hosszu es eredmenyes eletet

2016. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Inkább egyedül halok meg, de az elvárásaimból nem adok le.
2016. jún. 25. 15:22
 26/55 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok am mi a baj arcoddal? Nagy az orrod vagy hegyes allad,szemeid tul kicsik v nagyok? Kuldj kepet es mondok velemenyt :) Am lany vagyok es hetero csak ugy erdekelne. Am mar lattam nem egy vekony jo slkatu lanyt atlagos v atlag alatti arccal jo pasival komoly kapcsolatban v mar hazasok voltak.
2016. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Akkor halj meg egyedul semmint ne a szoke herceget keresd hanem az intelligens es gondoskodot. 35+ meg mar a jo tested sem lesz meg mert elszottyadsz.
2016. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Nekem van jópár olyan lány ismerősöm,akinek szerintem kimondottan csúnya az arca,mégis nagy az önbizalmuk és gondolom ezáltal sikerült helyes pasit fogniuk.Szóval egyáltalán nem lehetetlen,ha tényleg jó az alakod és adsz magadra,csinosan öltözöl stb.
2016. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
A lelked is csúnya az a baj... és arra még nem fedeztek fel plasztikai műtétet.
2016. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Nem hatnak meg ezek a vélemények. Írkáltok, de ti is csak beértétek valakivel, álmaitok nőjére meg pasijára esélyesetek sem volt. A nagy belsővel meg lélekkel.


Pff...Szánalomhegy.

2016. jún. 25. 15:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!