Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki sok évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki sok évvel a szakítás után megtudta hogy az első szerelme megházasodott és ettől teljesen kiborult?

Figyelt kérdés
8 éve szakítottunk az első igazi nagy szerelmemmel, 6 év együttjárás után.(17-23-ig jártunk együtt korban) Velem sosem akart összeköltözni. Aztán most hallottam, hogy 2 éve megnősült... én nem gondoltam, hogy ennyire megráz!!!! Amikor végleg szakítottunk semmi sírás rívás nem volt, mert annyira tönkre volt menve a kapcsolat. De amikor másoktól hallottam hogy keseregnek hogy a volt barátjuk barátnőjük megházasodott vagy szült akár, akkor én mindig nyugodt voltam, mert az én első barátom elég töketlen volt mindig és kizártnak tartottam. Most rettenetesen érzem magam :((( Ez normális dolog? Persze biztos az is számít, hogy én egyedül vagyok most.

2016. jún. 26. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"biztos az is számít, hogy én egyedül vagyok most"


Csak ez számít. Emlékszem, egyszer a barátnőmnek siránkoztam, hogy mennyire rossz egyedül és hogy szívesen adnék újból egy esélyt a fiatalkori nagy szerelmemnek. Érdeklődni kezdtem, hogy mi van vele, és kiderült, hogy már rég van kapcsolata és már a második közös gyermeküket várják a párjával. Csalódott voltam, mert szép rózsaszín álmokat szőttem kettőnkről.

Utólag tudom, hogy nem működött volna (kétszer is jártunk, mindkétszer tönkrement a kapcsolat, miért lett volna másképp harmadszorra?).

Aztán mikor nekem lett kapcsolatom, amiben jól éreztem magam, akkor már tudtam örülni az exem boldogságának.

2016. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem teljesen normális, mivel ebből is látszik, hogy még nem sikerült lezárnod teljesen a dolgot.


Ha az én exemről megtudnám, hogy megházasodott, akkor jót nevetnék és azt mondanám, hogy megérdemlik egymást. Pedig aztán én is egyedül vagyok már 3 éve.

2016. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha téged ez megráz, akkor nem zártad le vele. Érzéseid vannak még.


Nekem 1 komolyabb kapcsolatom volt a férjem előtt, már vagy 10 éve szakítottunk. A vőlegényem volt egyébként. Nem érdekelne ha megházasodna, de nincs senkije, úgy tudom évek óta egyedül van. Olyannyira, hogy engem is megkeresett mikor már évek óta házas voltam - hogy jöjjünk újra össze.

Ha meg tudna változni egy lányért, és rendesen bánna vele, örülnék ha boldog lenne. De ezen felül nem érdekel. Csúnya szakításunk volt, a létező összes módon megalázott, de nem kívánok neki rosszat. Inkább azt remélem mással nem fog úgy bánni ahogy velem tette annak idején.

2016. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es: ilyen kedves hozzaallassal en nem csodalkoznek hogy nincs tarsad.
2016. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért rázott meg téged, mert egyedül vagy, és ebben a helyzetben nem igazán vagy otthon. Ha boldog párkapcsolatban élnél, vagy rendben lennél egyedül is, nem rázott volna meg.
2016. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4: Miért? Mondjuk igaz, hogy egy cinikus és megkeseredett ember vagyok, de abból amit leírtam szerintem ez nem derül ki.


Vagy te nem így reagálnál, hogy a lány akivel évekig együtt voltál sokszor megcsalt és utána összejött egy hasonlóan hűséges típussal?

2016. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Annak oka van hogyha valakit megcsalnak. Szoval azert magadba is nezhetsz hogy mit ronthattal el.
2016. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, mai tanulság: hiába akarod visszaszerezni a régi fotóidat amiket elvesztettél mert ellopták a laptopodat, stb stb, sose keresd fel a régi exeidet sok évvel később. A legnagyobb jóindulattal se. Csak megaláztatod saját magad. Ha rám hallgattok. :((((
2016. jún. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!