Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért szoktatok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért szoktatok csak udvariasságból válaszolgatni?

Figyelt kérdés
Én úgy utálom ezt. Sokkal jobb, ha valaki szimplán nem válaszol, mert akkor tudom, hogy nem érdeklem, és elfogadom. De amikor látszólag érdeklem őt, meg nagyon kedves, csak nem nagyon ír magától, az mire jó?
2016. jún. 27. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, de nőknél is látom ugyanezt: valakire ráírok, mert társkeresőn megadta az adatlapján, a "további elérhetőségeit" - vissza is írt, meg ilyenek, mire fel, kiderült, hogy csak barátkozik, semmi több (és közölte velem, hogy csak udvariasságból válaszolt nekem).
2016. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megértelek, de most nem a nőkről van szó.
2016. jún. 27. 06:58
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Kérdésben a válasz: mert udvariasak vagyunk.


(Igen, ez is egy ilyen válasz volt.)

2016. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én ilyen téren jobban szeretem a bunkókat.
2016. jún. 27. 07:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb udvariasan vagy akár kevésbé udvariasan elutasítani, mint ignorálni. Nem szeretem ha semmit nem írnak, tessék szépen lekoptatni ! :D Mondjuk hapsi vagyok, de ha nő lennék se tetszene, ha nem kapok választ.
2016. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet fordítva is, nyugi.
2016. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, minden csaj a bunkókat szereti, utána meg jönnek gyakorira panaszkodni.
2016. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A ghosting sokkal fájdalmasabb lenne, nem? Ennyit igazán megérdemel a másik fél, hogy válaszra méltassam, hiszen én is emberi lény vagyok, aki emberekkel kommunikál, nemde?


Te is jogosan elvárnád, hogy ne tárgyakkal és kamu profilokkal beszélj.

2016. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek a lényeget. Pont, hogy nem utasít vissza, jól elbeszélgetünk, de magától nem keres... Miért nem lehet megmondani, hogy nem érdeklem?
2016. jún. 27. 08:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Te megkerdezted tole hogy szeretne-e toled valamit? Vagy csak beszelgetsz vele?

Szerintem konnyen a vegere jarhatsz, ha felteszed egyertelmuen a kerdest, hogy szeretne-e talalkozni, meginni valamit. Erre fog tudni valoszinu egyenes valaszt adni.

Persze nyilvan ha nem keres akkor magadtol is rajohetsz hogy annyira nem erdekled, csak udvarias.

2016. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!