Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora konkurenciával számolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora konkurenciával számolhatok egy átlagos nő kapcsán internetes ismerkedés esetében?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek egy átlagos alkatú testű lánnyal. Sokat beszélünk és nagyon jó. De vajon nagy a konkurencia sok férfi van még rajtam kívül? Kell hajtanom?
2016. jún. 27. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább nőfüggő. Ha komolyabbak a szándékaitok és egy hullámhosszon vagytok, a csaj pedig nem ilyen r.bancvérű, akkor nem hiszem, hogy mással is ismerkedne. :)

De ezt ne vedd készpénznek. :D Hajts azért, hogy lássa, ő kell neked!

2016. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan van még rajtad kívül egy-két delikvens elérhető közelségben, aztán majd a csaj eldönti, hogy melykikőtöket akarja. Mondjuk nehéz eldönteni, hogy mikor mi a jó, ha nyomulsz, akkor néha abba kötnek bele, ha nem nyomulsz, akkor meg töketlennek fognak tartani. Azt javaslom, hogy minél előbb próbálj összehozni egy randit, a többit meg majd meglátod.
2016. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hatalmassal. A párkeresőn mindig akad valami aktuális szépfiú, aki skalpért mindent állít, a lány persze a végén őt választja, és mikor 2 hónap múlva rájön, hogy skalp volt csak, akkor nem a döntését teszi felelőssé, hanem a férfiakat utálja.


Van pár lány, akit párkeresőn ismertem meg, randiztam velük, és megmaradt a kapcsolat, mindegyiküknél ugyanez történt, előbb helyettem választották Don Juant, majd sírás, hogy miért ilyenek a férfiak.


(mondjuk köszönöm nekik, mert azóta találtam olyat, aki engem választott, együtt is vagyunk, és nem csak egy strigula lett a naplómban)

2016. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondom neked, hogy elég sokra, úgyhogy ne nagyon húzd az időt!
2016. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!