Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem léteznének alfahimek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem léteznének alfahimek a világon, akkor kikkel jönnének össze a nők?

Figyelt kérdés
Azt nem hiszem, hogy minden nő az egyedüllétet választaná. Ha másért nem, a szex miatt be kellene érniük a visszahúzódóbb srácokkal. Mit csinálnának?

#nők #világ #csajozás #alfahím #vezéregyéniségek
2016. jún. 27. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Én jól ellennék azok nélkül, akiket alfahímeknek neveznek, sose vonzottak, legalábbis hosszú távon nem. Bár bevallom, nekem ez a kategorizálás is nevetséges kicsit.
2016. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Én most sem alfa hímet választottam. A kifejezést sem szeretem és azt a fura, bunkó, agresszív macsót sem, akire ezt a szót használják (általában a többi férfi, ahogy látom).
2016. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Komolyan mondod? ***** válasza:
68%

Miért most csak és kizárólag az alfa hímeknek vannak barátnőik?


Jól, gondolod! Nem választanánk az egyedüllétet, de egy ostoba férfit sem, akinek minden vagy fekete vagy fehér. (értem ezt az általánosításodra)

2016. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

De irritálóak már ezek a kifejezések, alfahímek meg boumbanők.


Mert minden nő akinek párkapcsolata van, az alfahímmel jár?

Jesus!!!

2016. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Aki pénzes, befolyásos, jó dumás, alfahím főleg azért jön be nekik, mert ők izgatóak, szívesen szerelmeskednek, szexelnek olyannal,mint a férfiaknál az alfanők.
2016. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
A tököm tele van már az alfahím, a barátság extrákkal, meg az ignorálni kifejezésekkel.
2016. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

képzeld, élnek alfahímek, én mégis egy rendes, csendes, alacsony srácot választottam, az alfát meg visszautasítottam, pont azért mert alfa,- nem apatípus, nem kell.


Ilyen is van!


és ha te írtad ki a pár kérdéssel ezelőttit is: még a szexet is szeretem.


na ezt add össze

2016. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Mélyen egyetértek a többiekkel így nem ismétlem őket minden fentebbit képzelj hozzá ahhoz amit írok.

Ha a világon nem lenne csoki vágyna bárki a csokira?

2016. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
azzal aki életképes
2016. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
úristn
2016. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!