Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A béta-pasik panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A béta-pasik panaszkodnak, hogy minden nőnek az alfahímek kellenek. Ezek a pasik a béta-lányokat miért nem veszik észre?

Figyelt kérdés
Alfahím, csak alfanősténnyel áll össze, a béta-pasiknak meg ugyanez a kategória kellene.
2015. jún. 7. 14:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Kivele kérdező, hol vannak a béta lányok, mondj egy helyszínt Budapesten, és megyek/megyünk!
2015. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én még olyan lánnyal nem találkoztam soha, aki ne az alfahímekre bukott volna! Te már találkoztál béta lánnyal? Mesélj már, hogy kell egy ilyen lányt elképzelni, Kérdező!
2015. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%
Èn nem vagyok kimondottan alfahím, mègis csak az alfa nôstènyek jönnek be. Ùgy kompenzàlom ezt, hogy bàrmit megengedek egy alfa nônek.
2015. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%
mert a béta lányoknak is a szőke herceg kell fehér lóvon
2015. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
A béta-, gamma-, delta-, omegalányoknak is az alfahímek kellenek! A viszontlátásra!
2015. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Mutass csak egyet a valóságban,és akkor már észre is vettem őket.Csak olyanok nincsenek ;)
2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Milyenek a béta pasik meg béta lányok? Hogy néznek ki vagy milyen a személyiségük? Csak én nem értem ezt?
2015. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%

"Milyenek a béta pasik meg béta lányok? Hogy néznek ki vagy milyen a személyiségük? Csak én nem értem ezt?"


Én se értem. A béta pasik azok amúgy, akik nem tudnak becsajozni sehogy sem, viszont béta lányokkal még soha nem találkoztam!

2015. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a szörnyű, hogy ilyen kifejezések vannak, meg, hogy csoportosítják, osztályozzák az embereket, hanem, hogy a legtöbben értik is.
2015. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Kilencesnel a pont. Ez az alfa-beta-omega dolog a legnagyobb baromsag, amit azok talaltak ki, akik tul lustak/eloiteletesek ahhoz, hogy megfigyeljek, mire vagyik VALOJABAN a szeretett no/ferfi meg ugy altalaban az emberek.
2015. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!