Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza az összes pasi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, mi lehet a baj velem. Akárkivel randizom, mindig azzal jonnek utána, hogy nagyon tetszem nekik, aranyos vagyok, jó fej, de nem szeretnének velem járni, mert hiányzik belőlem valami plusz. De milyen plusz? :(


Olyan szomorú vagyok már emiatt, már randizni se bírok elmenni senkivel, mert nem akarok újabb pofára esést. :(


Valakinek van esetleg ötlete, ami normális? Mocskolódókra nem vagyok kíváncsi, mert rendes pasikról volt szó.


20L


2016. jún. 28. 10:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl komolyan veszed ezt a pár keresèstől.Az a plusz lennèl te!

Megjátszani nem érdemes magad!Ha ők nekik nem te vagy a zsánerük ne keseredj el! 😃

Mosolyogj, ismerkedj bátran,es ne görcsölj ezen a pluszon...ez sokaknál csak egy kifogás...

2016. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy a "plusz" az lenne, ha hajlandó lennél egyből szexelni velük. Ez csak tipp, mert semmit nem tudunk rólad ill. a pasikról...
2016. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
ezek szerint mégse rendes pasik voltak.
2016. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Neked legalább megmondják. Akikkel én ismerkedem azok arra sem méltatnak ,hogy közöljék, egyszerűen csak letörölnek, vagy nem írnak többé.


Ha ez már tényleg nem az első eset, akkor valószínűleg benned (is) van a hiba. Nem érzik azt, hogy" igen, ezt a nőt akarom meghódítani". Ha önmagában szép vagy, aranyos, jó fej az itt a gyakorin a sok kiéhezett szűzkannak már több is mint sok, de egy normális egészséges önképpel rendelkező férfi megszerzéséhez kevés. Valószínűleg olyan pasiknál próbálkozol, akik a krémbe tartoznak, akik sok nőnek bejönnek, ezek megtehetik és meg is teszik, hogy válogatnak és nem érik be akárkivel, megtehetik hogy elutasítanak egy majdnem tökéletes lányt, csak azért ,mert hiányzik belőle a plusz, nekik a tökéletes kell és addig keresnek amíg meg nem találják aztán meghódítják. Ez a plusz amit hiányolnak lehet maga vonzalom is, de lehetnek olyan dolgok is mint például a kedvesség, a mély érzések, melegszívűség, vagy simán csak megérzik ,hogy nem vagy rendben önmagaddal és ez taszítja őket.

2016. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak egy duma, egyszerűen nem jöttél be nekik, nem tetszhet mindenki mindenkinek, ezt el kell fogadni és tovább keresgélni.
2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Úgy nézel ki a randin, mint a társkeresős képen?
2016. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Pedig szokott lenni csók.

Milyen társkeresős kép? Nem vagyok fent sehol.

2016. jún. 28. 10:44
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem tetszel mégsem annyira nekik. Tudod ez a pluszos dolog ugyanaz, mint amikor a csajok azt mondják, nincs meg a kémia.
2016. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ha van csók, az már fél siker, de ha ezek után elutasít, akkor valamilyen belső tulajdonságot hiányol belőled. Ez "Dugnálak, de nem járnék veled" tipikus esete. Lehet hogy túl görcsösen akarsz párt találni, vagy felszínesnek találnak téged, nem érzik rajtad azt hogy jó társuk lehetnél. Nem tudom mi lehet a baj, erre neked kell rájönnöd.
2016. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudok rájönni már évek óta.
2016. jún. 28. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!