Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza az összes pasi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, mi lehet a baj velem. Akárkivel randizom, mindig azzal jonnek utána, hogy nagyon tetszem nekik, aranyos vagyok, jó fej, de nem szeretnének velem járni, mert hiányzik belőlem valami plusz. De milyen plusz? :(


Olyan szomorú vagyok már emiatt, már randizni se bírok elmenni senkivel, mert nem akarok újabb pofára esést. :(


Valakinek van esetleg ötlete, ami normális? Mocskolódókra nem vagyok kíváncsi, mert rendes pasikról volt szó.


20L


2016. jún. 28. 10:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#20: bevállalod? :D


23F

2016. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ha szép is vagy, jo fej, akkor azt már fél főnyeremény..

ha aranyos... az a szinonímája annak, amit nem akarsz hallani :)


a valami plusz az megint megfoghatatlan, gyakorlatilag nem jöttél be nekik.. Nézd, a férfiak egyszerűen működnek, mégha mást is mondanak írnak és néha máshogy gondolják. Ha tetszik valaki, azzal próbálnak összejönni. Genetikailag így vagyunk kódolva, utána jön hogy kedves meg okos vagy.. na most te még jófej is vagy, ez esetben ha még buta is lennél piszok gyorsan lelnél pasit..

De mivel nem akarnak összejönni veled, és pluszokat hiányolnak, a valóság az hogy 99%ban nem tetszel nekik, de nem akarják bevallani mert nem is olyan rendes pasik, és inkább hü.ye kifogásokat mondanak ami hazugság..

2016. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
De látm rajtuk, hogy tetszem Nekik, voltak, akikkel csomót csókolóztunk is, egész randin engem bámult, vagy elpirult, stb. Én észreveszem azonnal, ha valaki csak barátként kezel, de soha nem ez van.
2016. jún. 28. 22:34
 24/33 anonim ***** válasza:

Én értem hogy mire gondolsz de azt szeretném megértetni veled hogy nincs olyan hogy plusz..

Nincs. Tetszik nem tetszik van. Ha tetszik és valaki emberileg nem visszataszító azzal összejönnek.

De mondok egy másik megközelítést. Sorold fel magadban hogy akikkel fiukkal megismerkedtél és összejöttél volna milyen titkos pluszokat tudsz felsorolni ?

Tetszett neked ?? igen.

Jofej volt, vagy értelmes ?? Igen


Tudsz titkos pluszokat mondani, vagy neked is ennyi kellett ? Mert ha nem tudsz igazi pluszokat felsorolni akkor láthatod hogy nincs "valami plusz". Ez a plusz akkor van ha jártok szerelmes vagy, a szerelem lehet plusz a többi emberhez képest..

Egy férfi ha randizik megnéz téged, szép vagy, megdu.na. Nincs rózsaszín köd, működik a genetika.

Ekkor találkoztok többet, a fiu rendes mert nem az ösztönöknek enged, hanem kultúrált férfiként, úriemberként viselkedik, és többszöri valós találkozás után jön a plusz hogy már nemcsak azt akarja hogy a nyakadban legyen a lábad, hanem kedvel. Örül ha láthat, és nem cska az ösztönök miatt, hanem mert te több lettél neki.


Ez a kapcsolat kialakulásának a menete a férfi oldalról az esetek 99%ban.

2016. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Gyere velem kérdező és megmondom mi a gond Veled :)
2016. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nálam is van ilyen, hogy valakibol hiányzott valami, pedig nagyon tetszett, és nem csak testileg.
2016. jún. 28. 22:56
 27/33 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem azért, de te mitől tartassz? Ezt tényleg nem lehet interneten keresztül leírni. Lehet, hogy a hangoddal van a baj, vagy ahogyan ahogyan beszélsz, vagy az, hogy sokat gőrcsölsz. Persze írhatod hogy nem, de mitől lehetne ezt biztosra tudni? Lehet más is, de mint írjuk, csak akkor lehet tudni, ha valaki személyesen találkozik veled.

Ha gondolod, én elvállalom, csak írj rám.

2016. jún. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Picit szoktam görcsölni, de azért annyira nem.
2016. jún. 29. 07:07
 29/33 anonim ***** válasza:

Ismerek egylányt, karcsú, szép arcú, hosszú hajó, gyönyörű szemek, minden oké ránézésre, de olyan butra parasztos beszéde van, hogy felröhög, aki először hallja és persze ez így vállalhatatlan. Nem az a gond, h csúnya szavakat mond vagy tájszavakat használ, hanem a hanghordozása olyan igazi tenyeres-talpas cselédlányos.

Nagyon gáz, de neki nem tűnik fel.

2016. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy irtózatosan büdös szájszagod van. Innen tényleg nem tudjuk megmondani mi a gond veled...
2016. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!