Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen rosszak az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen rosszak az interneten a nők akkor miért ott próbálkozik olyan sok átlagos férfi ennek ellenére?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..



Itt is ennél a kérdésnél csak panaszkodnak hogy milyenek a nők az interneten. Valóban tényleg ilyen borzalmasak a nők a neten én is próbálkoztam de hiába. Eltűnnek nem írnak vissza stb. Átlagos férfinak ott szinte lehetetlenség nőt találnia. Ezért élőben kezdtem ismerkedni és 1 hónap alatt olyan nővel jöttem össze aki társkeresőn teljesen elérhetetlen lett volna.

Ha ennyivel könnyebb élőben ismerkedni akkor miért próbálkozik olyan sok férfi interneten


2016. jún. 28. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért ,mert élőben max annyival könnyebb ismerkedni ,hogy nem tud letiltani ,vagy bármi féle mondatváltás nélkül tovább állni.

Akinek nincsen meg a képessége ,hogy beszélgessen a nőkkel/lányokkal ,mert egyszerűen bal**sz annak tök mindegy.

Én speciel inkább égetem még magam az interneten ,mert nem tudok nőkkel beszélgetni ,mint ,hogy az utcán tegyem.

Majd ha már normálisan tudok társalogni akkor az utcán is bátrabb leszek ,de amíg nem tudom lekötni őket addig fölösleges.

2016. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van lehetőség élőben ismerkedni. Nincsenek megfelelő programok, helyek, ahová el lehetne járni, vagy nem annyira kimozdulós típus, vagy már nem annyira fiatal és nehezebb helyet találni az ismerkedésre.
2016. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. De akkor nem is találkozol vele? mert bizony ha összejön egy találkozó ott beszélni is kell ám.......
2016. jún. 28. 15:28
 4/9 Titusztitusz ***** válasza:
Hát hol próbálkozzanak másutt??? Az ilyesmi ürgéknek más szituban már esélyük sem szokott lenni...Max.csak a netes társkeresőkben reménykedhetnek...
2016. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy mitől félnek a pasik.

Legrosszabb esetben elküld a lány, de nem égésnek kell felfogni, mert nagy valószínűséggel sosem találkozol vele.


Ha kínos szituba kerülök én mindig így gondolkozom (nem ismerkedés terén). Tök mindegy mit gondol pl. az étteremben a pincér, vagy a benzinkúton az eladócsávó, ha olyat teszek, mert úgy sem látom őt többet soha az életben. :)

2016. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülök h ilyen népszerü lett a kérdésem. :D Élőbe nem tilt le, ott csak a van barátom, levegőbe nézés, lerázás, rövidre zárás, téma terelés/háritás.
2016. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a való életben sem különbek, ráadásul ott szinte mind foglalt.
2016. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint semmi különbséget nem tapasztaltam a netes és a valós csajoknál. Ha valaki jól néz ki, mindkét helyen könnyen ismerkedik. Ha nem, akkor nem.


#5: " Sosem értettem, hogy mitől félnek a pasik.

Legrosszabb esetben elküld a lány, de nem égésnek kell felfogni, mert nagy valószínűséggel sosem találkozol vele. "

Ilyet eddig csak nő szájából hallottam. Képzeld el, a férfiaknak is vannak érzéseik. Kevés lány képes normálisan hárítani és sok férfinak még úgy is összetörik az önbizalmát. Egyáltalán miből gondolod, hogy nem próbáltak még élőben ismerkedni?

2016. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok élőben helyet ahol lehetne értelmes nőkkel ismerkedni.
2016. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!