Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza lehet a haveroknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a haveroknak hogy bármilyen csúnya félénk nőies határozatlan anyuka pici fia is találhat barátnőt ha akar?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya vagyok és nagyon alacsony 164 cm vagyok. Emiatt nagyon önbizalom hiányos vagyok és határozatlan félénk feminin pasi. Haverok szerint simán találnék barátnőt ha akarnék de hogy igazság szerint nem is akarok amiben van igazság. Ha akarnék összejönni könnyen csinos lány. Tehát mindent csak akarni kell?
2016. jún. 28. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

akarhatod, ha a másik fél nem kér belőled.


Én is össze akarok jönni Jennifer Lawrence-el, de még csak nem is ismer.

2016. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg Aaron Diaz-zal akarok összejönni
2016. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fekete haj zöldesbarna szem wáo

[link]

2016. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenek szoktak kifogni domina stílusú nőket, akik uralkodhatnak rajtuk.
2016. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék azokra a haverokra,hogy hogy néznek ki, mert azok beszélnek ilyen könnyen, akiknek kb. egy csettintés megszerezni egy csajt, rosszabb esetben két csettintés. Annak idején engem is letorkolt egy párszor egy jó barátom,hogy miért ilyen negatív a hozzáállásom a nőkhöz, de érdekes módon mostanában,hogy nem nagyon sikerül nei összeszedni egy nőt sem (sajnos, erőteljesen ossza a véleményem, sőt már felül is múlt engem :)
2016. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!