Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a vissza utasításon?

Figyelt kérdés
Ilyet még soha nem éreztem, egy nő iránt. Közeledtem hozzá, próbáltam felvenni vele a kontaktust, minden lehetséges módon (facebookon, személyesen, mindenhogy) közelebb kerülni hozzá. Éreztettem, elmondtam neki, hogy többet szeretnék mint barátság. Visszautasított. Úgy érzem most, hogy megszűnök, belepusztulok. Óriási kínt és fájdalmat érzek. Jól esik most ezt így kiirni, de nagyon fáj. Kérlek segítsetek átélni, túlélni. 29F

2016. jún. 28. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen a világon,aki átesett ezen.
2016. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
ez senkit nem érdekel elhiheted
2016. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Gondold úgy,hogy legalább tettél egy próbát és megtudtad,hogy nem ő a hozzád való nő.Lehetett volna rosszabb,mondjuk elfogadja közeledésedet,hogy ne bántson meg és még csúnyább véget ér a dolog pl.megcsal,vagy 2-3 hónap után szakít veled,mikor már tényleg nagyon szereted.
2016. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg nő van még a világon, ez a lány meg nem tudja mit veszített ;)

Legközelebb más lánynál viszont ne nagyon mondd el az érzelmeidet, meg hogy többet szeretnél, mert arra könnyen vissza tudnak utasítani, inkább humoros és magabiztos próbálj meg lenni, és haladj fokozatos érintésekkel.

2016. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az válik be, ha egyrészt a saját életem teszem jobbá, kitűzök célokat, próbálok minél izgalmasabban élni, kipróbálni sportokat, foglalkozásokat, barátok, haverok, bulik, másrészt minél jobban nézel ki, minél jobban érzed, hogy népszerűbb vagy, és minél több nő vesz körbe, akiknél esélyed van annál kevésbé fogsz letörni 1 nő miatt, illetve a saját egód növelése, azáltal értékeled túl a nőket, minél esélytelenebbnek érzed magad náluk, külső megjelenés, kinézet, illetve jó dumát gyakorolj be, és társkeresőn, buliba stb szedj össze minél több lányt, elég ha csak képbe vannak de nem történik semmi, de látod a visszajelzéseket, egész máshogy fogsz viszonyulni a lányokhoz és 1 ilyen eset semennyire nemfog megérinteni.
2016. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Higgyétek el próbálom, minden erőfeszítést beleadok, de mindég visszatér a gondolataimba, már azon gondolkoztam, hogy fel kellene keresnem szakembert egy pszichológus vagy pszichiátert, hogy segítsen elfelejtetni, valamilyen orvosi módszerrel. Lehet, hogy beteggé tett ez a dolog?
2016. jún. 28. 21:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom mi ez a folytonos visszatérés. Amikor újra valahogy bejön képbe a gondolataimban olyankor megint nagyon fáj.
2016. jún. 28. 21:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed szükséged van szakemberhez,akkor keress fel egyet,nehogy később rosszabb legyen.
2016. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szégyellek szakemberhez fordulni, tudjátok, egy faluban élek kevés lakossal ahol szinte mindenki jól ismer mindenkit, ott meg elég gyorsan terjed a pletyka, félek, hogy bolondnak bélyegeznek e miatt.

Ezért próbáltam meg inkább tőletek tanácsot kérni, így névtelenül.

2016. jún. 28. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Na azzal foglalkozz ki mit gondol rólad,hanem azzal,hogy jól érezd magadat a bőrödben!
2016. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!