Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csak egy megfelelő jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak egy megfelelő jó pasiról való kép kell a legtöbb társkeresőn és rommá hülyítheted a legtöbb nőt? Ennyire pofon egyszerűek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 20:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha igen, mert ezt sok helyen olvasom sajna, akkor miért van ez így?
2016. jún. 29. 20:08
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak olvassgass vissza, hány sikertelen megkeseredett férfi kérdés van az oldalon és akkor rájösz
2016. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, ki is próbáltam már. Amíg a saját képemmel voltam fent, a kutya sem írt vissza. Amikor kicseréltem egy jó pasi képére, a nők írtak maguktól.
2016. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De miért sikertelenek?
2016. jún. 29. 20:12
 5/17 A kérdező kommentje:

20.12


Ez szörnyű. Nekem is mondták ezt többen, de azt hittem fake. Mi van a nőkkel, hogy meghülyültek?

2016. jún. 29. 20:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemben, szexben a legokosabb nő is elveszti az eszét, és csak az ösztönei vezérlik a legjóképűbb alfahímhez.
2016. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a baj a társkeresőkkel, hogy csak kép alapján megy a szelektálás, vagy így az egész egy valóságtól elrugaszkodott dolog lesz, hogy a nők csak csorgatják a nyálukat az ilyen jópasi dologra, mert csak egy képet látnak és annyi.

Vagy olyan ez, mintha úgy akarna autót vásárolni az ember, hogy csak egy képet lát róla, meg hogy milyen színű.

De igen hülyítésnek működik ez, az biztos :D

2016. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

mégis mit vársz? társkereső erről szól... egy kirakat. és bizony mindenki a szebb árút veszi észre. max akkor veszi meg a kevésbé mutatósat, ha olyan helyzetben van, hogy bármi jó neki.


gusztustalan hely a társkereső, minden kedvem elment tőle :D komolyan, akkor már jobb bárhol máshol a neten, pl itt ismerkedni. természetesen az optimális élőben.

2016. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha neked szórakozás másokat hülyíteni, rajta. Hiába teszed ki a jó pasi képét, ha élőben találkoztok, még inkább nem fogsz tetszeni neki, mert hazudtál a kinézetedről. Hazugsággal, ráadásul ekkorával nem lehet kapcsolatot kezdeni.


Képzeld el fordítva a helyzetet: egy gyönyörű lánnyal beszélsz, legalábbis a képek alapján ezt hiszed róla. Találkoztok, és egy igénytelen, csak jóindulattal átlagosnak nevezhető nővel találod szembe magad. Te nem éreznéd magad becsapva?


(Amúgy sem érdemes társkeresőzni, az tényleg húspiac. Próbálkozz élőben - ott nem tudnak ignorálni, és ha van valami vonzó benned ami képen nem látszik, azt a nők észreveszik úgyis. Nagyobb eséllyel ismerkedhetsz így.)

2016. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
El vagy tévedve. Abban igazad van, hogy nem szép dolog így tenni. Viszont én nem vagyok az a pasi, hogy elmenjek így randira, hogy az a képen szereplő jó pasi kell neki, nem én. Ennyire aljas nem vagyok. Értve vagyok? ;)
2016. jún. 29. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!