Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felrúgnátok egy házasságot,8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrúgnátok egy házasságot,8 együtt töltött évet néhány pofon miatt?

Figyelt kérdés
Csak véleményeket szetetnék, nem várom , hogy helyetten oldjátok meg a problémát.

2016. febr. 9. 18:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%

Már egyetlen egy miatt is, méghozzá azonnal, mindenféle esélyek és egyéb önámítás nélkül, akármilyen piszok nehéz lenne.


Ahol valaki átlépi ezt a határt, ott már nincs visszaút.

2016. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 opened paradise ***** válasza:
96%

"Néhány"

Az már nem hiba,ami becsúszik (bár nálam 1 se az).

2016. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

Hát, lássuk csak... egy, hirtelen felindulásból elcsattanó pofontól szerintem még nem dől össze a világ... az még megbocsátható, ha egyébként a kapcsolat rendben van.

A "néhány" pofon már aggályosabb... mert ha egyszerre csattantak el, akkor az illetőnek komoly indulatkezelési problémái lehetnek, ha egy után nem tud leállni.

Ha többszöri, akkor viszont az ismétlődés miatt aggályos...


Én a magam részéről nem léptem ki hasonló helyzetben, de utólag nagyon megbántam, mert legközelebb már nem pofon volt, hanem rúgás, és a verbális agresszió mindennapos volt. A mai eszemmel már jobban figyelném a "jeleket", és nem várnám meg az első pofont, mert azért annak voltak előzményei...

2016. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
8 együtt töltött év után érdemes néhány pofonnal felrugni a házasságot?
2016. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Nem, én kifejezetten igényelném ezt. :D


23/F

2016. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem kerdes.


6 eve vagyunk hazasok, ha a ferjem egyszer megutne akkor latna utoljara es ezzel tisztaban van. 20 ev hazassag utan is kilepnek egy utes utan, nemhogy egy 8 evesbol.

2016. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen igen, egy "véletlen becsúszó" miatt is. Nekem nem kell egy agresszív barom.
2016. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Azt rúgnám fel aki pofozkodott. XDD Na jó nem.
2016. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Fel. Simán. A néhány pont néhánnyal több a megengedhetőnél.
2016. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

Normális nő elválna az első pofonnál.

Te nem fogsz, mert már 'néhány' pofonnál tartotok.

Verésben gazdag boldog életet ;)

2016. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!