Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet-e egy ferfi egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet-e egy ferfi egy nőt ha megpozfozza vagy hirtelen ut ra egyett mert a nő nagyon felidegesitette?

Figyelt kérdés
Minden velemeny szamit!

2016. ápr. 3. 23:23
1 2 3 4
 1/37 RRR ***** válasza:
45%
ha az ősember szintjén van ...talán
2016. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%
Kizárt. Menekülj, amíg nem késő.
2016. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

Egy ilyen nem férfi, hanem egy senki!


Később ebből nagyobb bajok lehetnek, ha így elszáll az agya! Így kezdődik a családon belüli erőszak!

Egy ilyennel nem szabad együtt maradni, mert testileg és lelkileg is tönkretesz!!!!!!!!

2016. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
44%

Nem mindeg hogy ez mennyire komolyan es milyen erosen uti meg.

En pl lany vagyok es neha bokan rugom egy osztalytarsam egy-egy szaftosabb poen utan, de ez sosem fajdalmas es inkabb csak vicc.

Ha viszont orrba vagnek valakit mert ideges vagyok, az nem lenne normalis. Plane ha ferfi lennek, a tarsadalom azt nem nezi tul jo szemmel.

Ami azt illeti, ha raadasul egy magas es kigyurt ferfi lennek, a no jobban tenne ha keresne egy kedves fiut aki megbecsuli.

2016. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Ti megbocsájtanatok a parotoknak ha hirtelen elborulna az agya mert felidegesitettétek es adna egy pofont ?


Mennyire megbocsajthato egy hirtelen utes egy kapcsolatban ??? -főleg ha nem egyszer történik meg?

2016. ápr. 3. 23:29
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem bocsátanám meg.

Az istenit már! Ne üsse a férfi a nőt, a nő ne üsse a férfit! Ne erőszakoskodjunk már.

2016. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

Rám egyszer emelne, csak emelne kezet egy férfi, többet nem látna, senkinek nem leszek a kapcája.


Ez nem megbocsátható, sem egyszer, sem pedig többször, aki igazán szereti a párját az akár milyen ideges, nem üti meg, levezeti máshogy a feszültséget.

2016. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Hogy szeretheti-e, vagy sem, azt nem tudom megmondani, hogy egy barom, az biztos. Mi az, hogy nagyon felidegesítette? Miért mindig csak a nők (rosszabb esetben a gyerekek) idegesítik fel az ilyen ösztönlényeket? Miért nem ütik meg soha a főnöküket, vagy a háromajtós szekrény méretű kidobóembert?
2016. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Semennyire. Pontosan azért, amit te magad is tapasztaltál: az első után jön a többi.


Ismétlem: addig menekülj, amíg nem késő.

2016. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Senki ne üssön senkit!

De ha egy férfi veri a nőt,az rosszabb,én nem tudnám megbocsátani,akkor már átlépne egy határt.

A verekedés nem megoldás.


Volt hogy elborult az agya,egyszer,akkor a falba ütött,de engem sosem bántana,soha nem is volt semmilyen példa,még egy hajhúzás sem.


Hirtelen dühből sem bocsátanám meg,visszaadnám és kirúgnám,nincs kecmec!

2016. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!