Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek kapcsolatra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek kapcsolatra, csak szexre?

Figyelt kérdés

Szoktak néha elhivni randizni, de mindig az a vége, hogy nagyon tetszel, de nem szeretnék komoly kapcsolatot veled. :(Vagy volt olyan is, hogy az egyetemen mindig egymásra mosolyogtunk egy sráccal, aztán egyszer leszolitott, és már a 2. beszélgetésnél szexelni akart volna...


Írok kicsit magamról. Nagyon aranyos, kedves, okos, normális lánynak tartanak, ezt már nagyon sokan mondták nekem. Szépnek is szoktak találni, utcán is van olyan, hogy szemezunk vagy összemosolygunk egy sráccal. Igényesnek tartom magam, szeretek elegáns ruhákban járni, de nincs kint a mellem meg a fenekem, sminket is nagyon keveset használok, szóval egyáltalán nem nézek ki ribisen, és nem is viselkedek úgy.

Ami negatív, hogy elég kevés az önbizalmam, és nehezen nyílok meg ismeretlenek előtt, de sokat szoktam beszélni, nem ülök némán. Illetve nem vagyok társasági ember, keves szoros barátságom van, nem vagyok bulizos sem, emiatt sokan unalmasnak találhatnak, vagy túl jó kislánynak.


Miért néz mindenki könnyűvérűnek? Ennyire látszana rajtam, hogy imádom a szexet?


2016. jún. 30. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert még nem találtad meg az igazit. Nem jöhet mindenkinek olyan gyorsan.

Vagy ha ennyire kellene már, akkor keresgélj te is és ne csak várj rá.

2016. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj azokkal, akik nagyon okosnak, kedvesnek, aranyosnak és szépnek találnak, javaslom.
2016. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert csak a legjobb képű pasik érdekelnek, ők pedig bárkit megdughatnak, akit akarnak.
2016. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ismerős szitu. Csak én bele is mentem a szexbe. Aztán jött a párom, akit már ismertem előtte, valahogy a kémia nagyon megvolt, de egy évet vártunk amíg úgy adódott, hogy lefeküdtünk egymással. Szexkapcsolatból lett végül szerelem.
2016. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Most nem azért, de ha nem vagy egy társasági ember, nem öltözködsz kihívóan, szerényebb vagy, akkor mégis honnan tudnák rólad, hogy imádod a szexet? Ezt közlöd mindenkivel egy-egy randi vagy beszélgetés során? Mert akkor ne csodálkozz azon, hogy csak azt tudják elképzelni veled. Az a gond, hogy rózsaszín álomvilágban élsz, és hogy te is tegyél valamit egy férfiért, az már derogál. Férfit írtam, nem pasit. :]
2016. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert sok az a ferfi aki csak konnyu szexet akar Egyszeru ne menj bele aki szeret var rad es eloszor megismer aki nem az meg menjen a fenebe
2016. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sosem egyoldalú az ismerkedés, sőt, én is hívtam már el srácot találkozni.


Nem a legjobb pasiknál próbálkozom, teljesen normális srácok voltak. Írta valaki, hogy jöjjek össze azzal, aki ilyennek gondol. Nos, az egyiküknek évek óta komoly barátnője van, egy másikuk több száz kilométerre lakik, egy harmadik srác még mindig az exet siratja évek óta, volt olyan is, akinek nem tetszettem. Szóval ez rohadtul nem ilyen egyszerű.

2016. jún. 30. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, előbb-utóbb biztos lesz valaki aki nem csak szexet akar tőled, de egyelőre még nem találkoztatok. Van ez így! Rengeteg bunkó van persze, aki alapból csak ennyit akar, de ismerek is olyan férfiakat (és magamat is ilyennek tartom), akik igenis komolyan veszik a nőket, főként ha olyanok, mint amilyennek magadat ia leírod. Nyugodj meg, biztos lesz valaki aki tényleg szeretni fog, és nem csak a lábaid között ;)
2016. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. jún. 30. 23:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit...mármint szó szerint, ez az igazság. Ha van kedved Írj privátban! :) (8-as voltam)
2016. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!