Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert erzem ugy, hogy tartosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ugy, hogy tartosabb kapcsolatra nem kellek az embereknek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert de azt erzem hogy tetszem kulsore az embereknek de nem tartos kapcsolat celjabol kozelitenek felem. Jo vagyok kis ideig aztan ennyi. És mikor lesz olyan hogy mindket oldalrol megvan a vonzalom nem csk egyikrol? 18l
2015. márc. 12. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Én máris vonzódok hozzád... 22F :D
2015. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
chh velem is ugyan ez van csak én fiú vagyok de én is csak egy ideig vagyok jó úgy tűnik
2015. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tipp1: tanulj meg tagoltan, helyesen írni. Több pasit zavar a helytelen, tagolatlan írás, mint gondolnád. Aki a neten így ír, az az életben sem precíz ember. A kölcsönös meg majd jön, amikor itt az ideje, felesleges ráparázni.
2015. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ezt tudjuk ismernunk kene, de mivel nem ismerunk igy ne varj tolunk semmi olyat ami segithet rajonni, viszont nekem lokehtsz egy kepet privatba
2015. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "jó vagy kis ideig"? Mert ha azt, hogy aki közeledik feléd egy idő után felhagy ezzel az lehet csak amiatt van, mert azt látja rajtad, hogy te nem akarod őt megismerni, emiatt a hozzáállás miatt h azt gondolod csak a külsőd miatt kellesz mindenkinek bizonyára elutasító magatartást tanúsítasz.
2015. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso, lehet igazad van
2015. márc. 12. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindig ugyanabból a körből választasz pasit és már tudják, hogy elég hamar letolod a bugyidat? Hm?
2015. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem ez az oka:)
2015. márc. 13. 08:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor épp azért nem vagy csak sokára utána meg csak ritkán akarod letolni a bugyidat? Hm?? Ez is lehet ok.
2015. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hm ez már inkább lehet ok... de nem tudom annyira ez sem valószínű
2015. márc. 15. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!