Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy merjek őszinte lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy merjek őszinte lenni egy leendő kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy merjem elmondani ami nyomaszt ha utána azt kapom vissza, hogy negatív vagyok és olyan akire nincs szüksége mert lehúzza a kedvét... mondta ezt egy lány akit kedveltem

2016. júl. 1. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá szeretném tenni, hogy koránt sem húztam le, és "telepedtem" rá érzelmileg. Direkt kerültem az ilyen szituációkat mert ettől tartottam, hogy ez meg fog történni.
2016. júl. 1. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

nagyon nem mind1 a tálalás...ne akard magad sajnáltatni...

mondjuk mind2 félnek megértőnek kell lennie, de az állandó rinya azért kiborító tud lenni...


23F

2016. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 2


Koránt sem sajnáltattam magam. Távol áll tőlem ez a viselkedés.

2016. júl. 1. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
"mondta ezt egy lány akit kedveltem" magyarán nem olyan, akivel együtt is voltál... most akkor mi a kérdés, majd ha kapcsolatban leszel, visszatérhetünk erre
2016. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 4


Lehet számodra furcsa, de számomra fontos, hogy olyan emberrel legyek majd kapcsolatban akit előtte megismerek és akivel őszinte lehetek. Egyébként a kérdésben meg "leendő kapcsolatban" -t említettem.

2016. júl. 1. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Senki se beszélt siránkozásról, csupán őszinte, mélyebb beszélgetésről. Nehogy már az ha egy férfinak vannak rosszabb emlékei, esetleg dolgok amik nyomasztják, szégyellni való legyen, és csak stabil kapcsolatban lehessen megtűrni...
2016. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Oda vissza működik, ő is panaszkodhasson és akkor kölcsönösen megosztjátok, ennyi.
2016. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek a 7-essel, akit lepontoztatok ti szemetek. Én felpontoztam a 7-est, ne merjetek engem lepontozni, mert bosszút állok, mint Steven Seagal a filmekben.
2016. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pasiktól elvàràs az erős lelkület. Még a nő gyönge törékeny testileg lelkileg. Addig a pasi erős mint az acél! Kivéve a pàvàk a metrok....
2016. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!