Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Leendő kilencedikesek, milyen...

Leendő kilencedikesek, milyen érzéseitek vannak a következő tanévvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Várjátok a ballagást? Nehéz/ könnyű lesz elhagyni a régi osztályodat? Miért?

Ismered az új osztálytársaidat? Milyen érzéseid vannak az új sulival kapcsolatban? Hogy érzed most magadat ezekkel kapcsolatban?

Egy kis összefoglalót szeretnék kérni tőletek nyolcadikosok, hogy most itt, egy korszak lezártakor és egy következő korszak kapujában állva milyen gondolataitok vannak, féltek-e az új sulitól, az új közegtől stb.

Kérek szépen mindenkit, csak a most nyolcadikosok írjanak, ne az aki tavaly ballagott, vagy azelőtt, vagy pedig 6 osztályosba ment, sorolhatnám, mivel a jelenlegi érzésekre vagyok kíváncsi, teljesen más, amikor több év távlatából emlékezel vissza.



#ballagás #középiskola #kilencedk osztály
2015. jún. 7. 10:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Tudom, hogy nem vészes, voltam már a sulimban, ismerem a legtöbb osztálytársam és voltak, akiktől megtudtam kérdezni mire számítsak. Arra lennék kíváncsi, hogy ki most mit gondol, érez az iskolaváltással kapcsolatban.
2015. jún. 7. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Várom a ballagást. Könnyű lesz elhagyni őket, mert unintelligens degenerált barmok.

Nem ismerem az új osztályomat. Várom az új iskolát, szimpatikus hely. Jól érzem magam ha erre gondolok, de nem gondolkozom ezen.

Nem félek az új sulitól és az új közegtől.

2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

"egy korszak lezártakor"


Mi a fax van? Menj el pszichomókusnak ilyen szöveggel!

2015. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem akarom elhagyni őket, szomorú vagyok, ha arra gondolok, hogy ott kell hagyni a jól megszokott helyet. Hiányozmi fog a kedves ofő, stb.
2015. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk már megvolt a ballagás. Könnyű. Volt néhány barátom az osztályból, azokkal továbbra is tudom majd tartani a kapcsolatot. A többiek... hát a többiekkel meg igazából olyan semmilyen kapcsolatom volt az általános utolsó éveiben, szinte alig beszéltünk. Az osztályban lévő lányok burkolt megjegyzéseket tettek azokra, akik nem barátkoztak velük és nem voltak olyanok, mint ők, és kissé libásan viselkedtek. A fiúkkal nem volt különösebb bajom, velük semleges volt a kapcsolatom. Nem ismerek senkit az új osztályból. Kicsit parázok hogy milyen lesz az osztály. A suli pedig tetszik nekem. Egy erősebb középiskola, szép az épület. Amikor szóbelizni mentem, voltak diákok akik elkísértek a teremhez, ahova kellett menni, szóval kedvesnek tűntek. Remélem jó lesz majd a középiskola. :)
2015. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!