Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál a hosszú haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál a hosszú haj mennyire jelent problémát a társkeresésben?

Figyelt kérdés
A húszas harmincas éveikben járó nőktől kérdezem elsősorban.
2016. júl. 1. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
nálam hatalmas pozitívum
2016. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Nálam csak akkor jelent problémát, ha ápolatlan és igénytelen. 24L
2016. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ.

Ha jól áll neki és nem copfba fogva hordja és nem túl hosszú, és ápolja, akkor tetszik.

Vállig érőnél hosszabb nekem már nem jön be.

2016. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. :)
2016. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

25 alatt még bírtam az ilyesmit, de akkor még nem gondolkodtam komoly dolgokon. Laza kapcsolatokhoz meg illik az ilyen külső.


30 évesen már úgy gondolom, hogy az angolos, szolid külső jobban illik egy férfihez ebben a korban. Ami a húszas évek elején szexi, az harminc felett az elmúlt ifjúság kergetése csak.

2016. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be.
2016. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és aki még 50 évesen sem vágatja le az akkor már undorító ? :D
2016. júl. 1. 22:49
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
pont tegnap sétált el előttem egy 35 év körüli fickó hosszú hajjal, én meg arra gondoltam, hogy: vajon miért gondolja, hogy ez jól áll neki? Úgy nézett ki a mint a Simson családból a képregényes fickó.Ezzel nem azt mondom, hogy nem állhat jól embereknek, de válnál hosszabban érő, nekem már necces. (persze mindent lehet fokozni. az előző munkahelyem közelében dolgozott egy középkorú ipse bundesliga frizurával. Akkor azt éreztem, hogy a világ megérett a pusztulásra)30L
2016. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kenzo Tenma ***** válasza:

Hát 50 évesen már nehezebben áll jól az ilyen haj.


De nekem volt ilyen és nem jelentett problémát, sőt volt akinek kifejezetten bejött.

2016. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ja és konytban hordtam természetesen, kiengedve szinte mindenkinek szarul áll.
2016. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!