Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak nekem mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak nekem mindig a nők?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sehogy sem sikerül barátnőt szereznem. Az érdekesség a dologban az, hogy néhány randi után mindig azt mondják, hogy én egy nagyon kedves, jószívű, figyelmes, jóképű srác vagyok, de inkább ne találkozzunk a jövőben.

Miért nem lehet elmondani a negatív tulajdonságomat, ami számára visszataszító, miért kell az őszinteséget megalázó módon lerázni kamu szövegekkel?

24/f


2016. júl. 3. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
A nőknek lételemük a hazudozás. Egyébként azért nem kellesz nekik, mert csúnya és/vagy alacsony vagy.
2016. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván nem akarnak megbántani, de mi lenne ha legközelebb visszakérdeznél azzal, hogy ezeken túl mi az ami miatt mégsem szeretnék ezt folytatni? Szeretnél tanulni belőle.


Szerintem készséggel válaszolnak.

2016. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Tudod hányszor hazudtak nekem a pasik arról, hogy új randit akarnak vagy mennyire jó velem? Szokj hozzá. Ez nem csupán női tulajdonság.
2016. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
SOHA nem fogják neked elmondani, hogy mi "nem jó" benned, szerintem sokszor nem is tudják megfogalmazni. Amúgy valószínűleg az a bajuk, hogy nem nyomulsz rájuk, nem vagy elég rámenős, illetve nem vagy elég vonzó a számukra, azaz el se tudják képzelni, hogy dugjanak veled. Nekem is sokszor mondták, hogy rendes, megbízható, szerethető hapsi vagyok (na jó, a jóképűt nem szokták mondani), mégse érdeklődnek igazán irántam.
2016. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom mondani általában. Ha szexre kellek neki és ezért nyomul, akkor tudja ő is... Ha pedig nem, de megkérdezné, akkor konkrétan elmondanám, hogy hol, melyik ponton volt bunkó és ezért hol rontotta el. De ha én megkérdezem ugyanezt a pasiktól, legfeljebb a Te olyan kedves/okos/intelligens/cuki jelzőt rakják rám, mintha minden pasi főnyereménynek tarthatna, csak ugye ő épp nem így gondolja, hogy saját maga számár az lennék. Ilyen esetben csak annyit tudok gondolni, hogy szimplán nem jöttem be neki.
2016. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Kissé érdekes az itteni emberek "logikája". A nőnemű válaszoló elmondta, hogy neki mennyien hazudtak, 100%-ot kapott, én elmondtam a magamét, 44%-ot kaptam. Valamiért az az érzésem, hogy ugyanaz a néhány nőnemű pontozza le sorban a nekik nem tetsző válaszokat, de hogy ez nekik mért jó, nem tudom.
2016. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Azért 5-ös, mert általánosítasz.
2016. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

"Az ég kék, a víz nedves, a nők titkolóznak." (John McLane)


Feltehetően az a bajuk, hogy te sem vagy valami őszinte velük, hát ők sem azok.

Ez pedig nem másból adódik, minthogy nagyon kedves, figyelmes, jószívű, bla-bla-bla... srác vagy. Azaz "túl szép, hogy igaz legyen"!


Szóval a tanácsom az lenne, hogy ne ügyelj ennyire az általad nyújtott képre! Nem kell titkolnod azt, hogy mit kívánsz, vagy hogy mit tennél vele legszívesebben. Satöbbi... szóval amilyen vagy.

2016. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogyh nem vagyok őszinte? Azt azért már csak tudom hogy én milyen vagyok!
2016. júl. 3. 12:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, veled legalább találkoznak a lányok, nézd meg, én hogy járok állandóan:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!