Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Miért nem ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Miért nem ismerkedtek itt, barátkoztok normális férfiakkal, ha egyedül vagytok egyébként?

Figyelt kérdés
Megérné a dolog, ha már a fele kérdés igaz, hogy nem találtok normális férfiakat, nem?

2016. ápr. 9. 10:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
Csak azért mert nem találtak aranyat még nem fognak a szarban matatni. Sajnos.
2016. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Mindket nembol van, aki ismerkedik es van, aki nem. En lany vagyok es itt ismertem meg a baratom, akivel azota is egyutt vagyunk es egyutt tervezzuk a jovot is. Szoval nem igaz, amit allitasz, hogy a nok nem ismerkednek itt
2016. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%

én is ismerkedek itt is,és neten,sose lehet tudni mit hoz a sors!

sajnos nehéz találni normális férfiakat,sőt hasonlót is nagyon nehéz találni :(


Sok sikert kívánok mindenkinek!

2016. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#3 majd ha kifogytak most a jelentkezők ezután, akkor szólj már légy szíves, h rám is érsz kicsit :)
2016. ápr. 9. 10:59
 5/35 anonim ***** válasza:
37%
Én már beszéltem itt egy pár rendes és aranyos lánnyal, de amikor kértek egy képet rólam, akkor szó nélkül eltűntek :D, pedig én csak is baráti célból akartam ismerkedni és azért mert én amúgy aszexuális vagyok.
2016. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
68%
Én ismerednék itt, csak nincsenek normális fiúk...vagyis nagyon ritka:/
2016. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Én is ismerkedek itt. Bárki ír szívesen beszélgetek. Jó új embereket megismerni. Illetve ahogy az egyik válaszoló írta már, nem lehet tudni, hogy mit hoz a sors. :-)
2016. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
51%
Én normális srác vagyok, de mivel van barátnőm, nem ismerkedek.
2016. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
22%
Johetnek a fiukak
2016. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%

en is ismerkednek normalis csajokkal, es nem nagyon talalok olyat :D


ha valami csaj annak gondolja magat, es maga van, nyugodtan irhat nekem is :D

2016. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!