Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti szívesen ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szívesen ismerkedtek ezen az oldalon férfiakkal? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 10:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Valóban nagyon értelmes lépés a normálisakat büntetni, ahelyett, hogy kiszűrnétek a hülyéket. Aki hülye, nem írtok neki vissza, letiltjátok, és kész, nem tudom, mit kell ezen ennyit cifrázni. Viszont lennének normális, tisztességes emberek, akik minden bizonnyal szívesen megismernének benneteket, de ha a homokba dugjátok a fejeteket, akkor esélytelen. Gondolom, nektek is jólesik, amikor a hülye nők miatt nem szólnak hozzátok, illetve ha ezt a logikát követjük, akkor valószínűleg pl. utazás közben, az utcán stb. sem szóltok senkihez, mert hogy ott is összefutottatok már mindenféle emberrel.
2016. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Régebben szívesen ismerkedtem, mert nem nagyon jártam semerre és akadnak itt is normális emberek. Ma már megoldanám előben, hangulatosabb is, mint neten írogatni.
2016. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8# Ego kerdese az hogy magas elvarasaim vannak, megvalogatom a ferfiakat, es a tokeletes tarsat keresem?
2016. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyre inkább az a tapasztalatom, hogy nem érdemes ide írni, sokaknak fáj az igazság, és az érdemi kommunikáció helyett csak lepontozásokkal jönnek. Leírtam, hogy igenis lehet normálisan, intelligensen ismerkedni a rossz tapasztalatok ellenére is, erre lepontoznak, de amikor a nők sopánkodnak, hogy milyen rossz tapasztalataik vannak, akkor meg felpontozzák egymást. Teljesen feleslegesen tépem itt a számat, ez a klikk úgyis csak azt fogja elfogadni, ami az ő igazukat erősíti, abszolút nem is lehet velük érdemben kommunikálni, oda sem figyelnek arra, hogy másféle véleményeknek is lehet létjogosultságuk. Úgyis csak azt pontozzák fel, aki egyetért velük, és aki azzal jön, hogy a hülyék miatt nem lehet normálisan ismerkedni, holott lehetne, csak ésszel kellene csinálni, nem pedig a normálisakat büntetni. Ha ők általánosítanak, akkor az jó, ha én általánosítok, az rossz. Úgyis megmagyarázzák, hogy ha van 10 hülye, akkor miért kell automatikusan a 11.-et is kizárni a "versenyből", holott még meg sem ismerték, a csorda meg megy utánuk, és ilyeneknek tapsikolnak.
2016. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Volt akikkel szívesen beszélgettem/ismerkedtem volna tovább, mert tetszettek a kommentjeik, de mivel zömében anonim válaszolók írnak, nem akartam felfejteni, hogy ki kicsoda.


Másrészt olyan sok buktatója van egy internetes ismerkedésnek, hogy inkább hagytam ennyiben a dolgot.

2016. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szingliként nem zártam ki ezt a lehetőséget sem. Volt egy másfél éves kapcsolatom is innen, ami ugyan véget ért, de amíg tartott, addig jó volt. Szerintem ez is csak egy helyszín az ismerkedésre, van olyan jó mint bármelyik másik. Mondjuk én is inkább élőben szeretek ismerkedni, szóval oké, hogy itt online elindul a dolog, azért ha valóban szimpatikus és úgy néz ki, jól megértjük egymást, akkor 1-2 napon belül én már áttérnék a személyes találkozóra.

Sajnos viszont valóban, nem volt sok pozitív tapasztalatom nekem sem a kérdésben. Nem elég nekem nyitottnak lenni, az érzésem a legtöbb nálam kezdeményező srácnál (és ha esetleg valamelyik kommentemnél nem egyértelmű, hogy foglalt vagyok, akkor ez mai napig is így van) mindig az volt, hogy vagy nőgyűlölő és megpróbálja rajtam levezetni és megbosszulni az összes frusztrációját, vagy pedig tényleg se lát-se hall a kanosságtól. És persze, szívesen szexeltem én mindig, engem ugyan nem volt nehéz soha megfektetni, nade azért az, hogy más se érdekelje velem kapcsolatban, az nem éri meg nekem az erőbefektetést, nem túl vonzó dolog.

Na meg igen, manapság meg már adott, hogy mindenkit elutasítok, menyasszony lévén, de sokan ezt is nehezen fogadják el.

2016. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szívesen, viszont sose pasizás céljából, csak barátilag :) 21/L
2016. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Az ismerkedési szándék általában kimerül annyiban, hogy: Hogy nézel ki?

Szia! Merre laksz?

Szeretnél szexkapcsolatot?

Van pasid?


ha megemlítem a külsőmet egy kérdésnél, akkor: Hmmm jól

hangzik.


Legutóbb egy étkezéssel kapcsolatos kérdésnél megadtam a súlyom és a nemem és máris több üzenetet kaptam.

Ezen két adat alapján akár egy 60 éves ork is lehetnék, de egyeseknek teljesen mindegy.



Van amikor a kérdéshez köszönés sem társul. Nagyon ritkán kapok olyan levelet ami nem csak egy béna, kétségbeesett próbálkozás.

2016. júl. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!