Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én környezetem ilyen utópisztikus, hogy a nők nem helyi menőcsávókkal járnak, hanem átlagos, hétköznapi férfiakkal, vagy ezen az oldalon ferdítenek egyes hozzászólók?

Figyelt kérdés
Állítólag az átlagos, rendes fickók 90%-ban egyedül vannak, de én az ismeretségi körömben csak ilyenekkel látom a nőket.
2016. jún. 28. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az átlagnőket meg se látják itt sokan, leradírozzák a szemükkel, így olyan, mintha az az átlag fickó, akinek átlagnője van, valójában nem is volna senkije.
2016. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Asz átlagnő átlagosan nem gondol semmire, nem akar senkitől semmit. Legalábbis egy átlagos férfitól biztosan. Várják a sültgalambot és ellenek a babérjaikon
2016. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
*elvannak
2016. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik...
2016. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ferdítés semmi több. Könnyebb kifogàsokat keresni a sajàt sikertelenségükre . Valamint ez az egész elég relatív. Ami neked àtlagosnak tűnik, az màsnak annàl sokkal több. Egyéni ízlés kérdése.
2016. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy aki az állatkertbe megy, az nem kéne, hogy meglepődjön azon, hogy állatokkal találkozik. Aki ezeknek az üresfejű menőknek a közelébe dörgölőzik, az mit csodálkozik azon, hogy ők veszik körül és ilyen értékek, kapcsolatok vannak feléjük és a nők is olyanok? Hát nyilván, hogy azok egy bizonyos típust vonzanak így másmilyet a környéken találni se fog.


Mindenki tudja milyen szintűek azok a csajok, akik a helyi menő csávókkal állnak össze. Ha kívülről nem is a - számomra - igénytelenül kirittyentett (panelek aljában tenyésző fodrászoktól beszerzett póthaj, meg pókláb műszempillák stb.) nőcskék, akkor miután beszélsz velük pár szót, akkor derül ki, hogy aha, hát nem véletlen, hogy ez neki a szint, hogy menő legyen, meg pénzes. Mondjuk nem tudom, szerintem normális ember nem is az ilyenekre vadászik.


De amúgy szerintem itt nagyon sokan ki se mennek a világba, csak várják otthon a csodát, max. facebook, tinder, meg online társkereső oldalak, aztán max. ha kimegy a házból parizerért, akkor lát egy ilyen feltűnősködő macát a kanijával és akkor levonja a következtetést, hogy mer' a nőknek csak ez kell.

2016. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!