Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg annyira ritkaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira ritkaság lennék a 30-as csinosabb nők közöt hogy engem nem érdekel ha a férfi anyukájával lakik és nagyon kevés a jövedelme?

Figyelt kérdés
Olvasom ezt a felületet és mindenki azt írja hogy a nőknek fontos hogy legyen a férfinek egzisztenciája meg ne a mamahotelba lakjon. Engem ilyenek nem érdekelnek 28 éves nőként csak az a fontos hogy meglegyen az összhang ne legyen beképzelt empatikus nagyon okos legyen
2016. júl. 3. 14:06
1 2
 1/12 gargamella ***** válasza:
82%
Majd rájössz magad is miért nem...a többsége tutyi,aki még addig sem jutott el hogy elintézzen valamit,majd az anyu elintézi,tehát még mindig gyerekek..sztem és persze tisztelet a kivételnek!
2016. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kivételes nő vagy, amiért nem az anyagiakban veszel el. Csomó mindent lehetne felhozni, milyen előnyei vannak annak, ha valaki még otthon él, főleg ha nincs is barátnője. Sokkal többet tud félretenni, spórolni, ha majd lesz valakije, akkor el tudnak együtt menni albiba. Attól, hogy valaki otthon lakik még nem feltétlen önállótlan, de nyilván nem fog külön mosni magára, ha van egy hatalmas mosógép, és hétvégente tud együtt mosni tesóval, vagy szülőkkel. Az sem mindegy, hogy családi házban lakik, ami nagy, vagy lakásban, ami kicsi. Utóbbi kicsit kellemetlenebb lehet. Én is otthon lakom még, pedig 30 fele közeledek, de minek tömném egy másik idegen ember zsebét albi pénzzel? Csak azért, hogy elmondhassam egy nőnek a randin, hogy külön élek egyedül? Nagyon megérné, csomó pénzt elvinne feleslegesen, majd ha már lesz komoly barátnőm, akkor elcuccolhatunk közösen. Nem értem az ilyen embereket, mi fáj nekik ebben? Van külön szobám nekem is az emeleten, külön fürdőszoba, WC, még padlásszoba is külön. Annyi, hogy a konyha közös az ősökkel, de rohadtul nem akadékoskodó természetűek, meg lenti szinten vannak. Amelyik nőnek ez fáj, az menjen a pokolba, mert én sohasem ítélkeznék senki felett, hogy hol és hogyan él.
2016. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Annyira ritkaság, hogy szerintem nem is létezel. Szerintem az 1. válaszolónak igaza van, azzal együtt, hogy én a tisztelt kivételhez tartotom. :)
2016. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és persze a 2. Válaszolóval is egyetértek!
2016. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát, valószínűleg nem hozott össze még a sors egy igazi tutyimutyi, anyuci pici fiával, és feltehetőleg jól megy neked anyagilag, így nem veszélyeztet az, hogy nem tudtok majd ketten megélni, mert bőven jut a tiédből.
2016. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tutyi mutyi anyuka pici fia valóban nem kéne. A mostani párom anyukájával él ápoló egy kórházban teljesen önálló.
2016. júl. 3. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Azzal nincs gond, van tisztességes munkája (nem az ő szégyene, ha nem fizetik meg kellőképpen), és ketten tudtok közösen tervezni. Én nemrégiben beszélgettem neten egy olyan 30-as pasival, aki évek óta munkanélküli, pedig tanult ember, anyukájával él, és nem nagyon akaródzik neki dolgozni... Tudod, kinek kellene egy ilyen...
2016. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
na ilyen nő sincs a világon
2016. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Kamu.
2016. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Te hozzád 30 évesen 35-46 éves fickó illik. Azért egy 35 éves fickó már elérhetne valamit, ha életre való, és látni akarod benne a családfőt.
2016. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!