Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én sajnálom a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én sajnálom a csúnya lányokat?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok.


Megszoktam nézni a lányokat természetesen, és gyakran látok olyan lányokat, facen sokat, de lehet utcán is, akik valljuk be csúnyák.

Persze lehet mondani, hogy relatív a szépség, meg belülről fakad, de ránézel és "uhh", fiús arcú, vagy csak esztétikailag ronda.


Ilyenkor elszokott kapni a sajnálat, hogy ugye a lányok szeretnek szép lenni, meg ilyenek, de hát ők rondák, és ki vannak éhezve a szeretetre, csak nincs aki velük legyen, mert semmilyen szinten se vonzóak. Még a szűz srácok is elkerülik, akik kanosak.


Sajnálom őket, mert nem tehetnek erről, azok kevesek közé tartoznak, akik minimálisan se szépek, rondák. Látott már ilyet mindenki.


Csak én szoktam őket sajnálni férfi szemmel?

+ Am van aki fél, hogy ha lánya lesz, objektív szemmel nézve ronda lesz?



2016. júl. 2. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

ismertem fiús lányt aki nekem baromira nem tetszett...másnak meg az az ideálja és volt barátja is...

szóval nem feltétlen örök szüzek...


23F

2016. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze azért van, akinek fiús arca van, de van vmi kisugárzása, meg alapszépsége, stílusa, én is ismerek ilyet, de aki tényleg csúnya, arra gondoltam.
2016. júl. 2. 20:01
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha jó indulatú,akkor én is sajnálom.Mert lássuk be,egy csúnya lánynak sokkal jobban kell tepernie,mint egy csúnya pasinak.Meg legtöbbször a csúnya csajok jobban tűrnek,többször használják ki őket a náluk dekoratívabb pasi,ha olyannal jön össze,viszont az ilyen lányokat nem sajnálom,megérdemlik,ha ezt hagyják.
2016. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért gondolod, hogy ki vannak éhezve a szeretetre? És hogy ezt csak szexszel lehet kielégíteni?
2016. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Ja, hogy erről másolták a csúnya pasis kérdést....


Hát én nem sajnálok valakit azért, mert csúnya, viszont téged sajnálni kéne, mert szánalmas, hogy mások lesajnálásával elégíted ki magad. :)

2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem szexre gondoltam, és onnan lehet tudni, hogy szeretetre éhesek, hogy mondják, illetve a facebookjuk is tele van ilyen idézetekkel, kiírásokkal.


Sajnálatból nem lehet örömöt szerezni, szóval nekem nem öröm ez, csak látom, amit látok.

2016. júl. 2. 21:36
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
1# Ha egy lany kicsit fius ebbol miert is kovetkezik hogy csunya?
2016. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ök jobban sajnálnak téged
2016. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó értelemben véve nincs mit rajtuk sajnálni, mert ez egy általános jelenség. Az eltérő génállományok miatt mindig lesznek csúnyák és szépek. Ha ügyesek, képesek lesznek megtalálni a boldogságot. Hidd el, az alacsony és gebe pasiknak is ugyanolyan nehéz, ha nem nehezebb. Sajnos az élet egy nagy küzdőtér, ahol nincsenek egyenlő esélyek. Valaki vagy beletörődik a sorsába, vagy belekezd egy véget nem érő szélmalomharcba. Egyébként a csúnya lányok helyzete nem olyan vészes, főleg ha mellette sportolnak, hogy viszonylag jó alakjuk legyen. Nem egy csúnya lányt láttam már átlagos vagy kicsivel átlag feletti srác oldalán. Viszont alacsony és gebe pasit még sosem láttam, legalább átlagos csajjal.
2016. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy kicsit fiús arc csúnya, de ne csak olvasd a szöveget, hanem értsd is :)


Hát nem tudom... de abszolút rondák sportolhatnak, akkor se lesznek szebbek.

2016. júl. 2. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!